кърмене и зъболекар

  • 465
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Здравейте, кърмачки Grinning. Проблемът е следният. Имам проблеми с мъдреците и ми се иска да ги извадя направо, е някои може да останат само с пломба. До колкото зная се слагат някакви аналгетици, после антибиотик и т.н. Дали мога да продължа да кърмя докато лекувам зъбите? Някой да е имал такъв проблем?

# 1
  • Мнения: 1 298
Нямала съм такива проблеми,но се чудя дали мога да си почистя зъбният камък с лазер.
Така че ще следя темата  Wink

# 2
  • Мнения: 572
Аз  към 3-4 месец на бебка си почистих зъбния камък, ама при мен трябваше да е с изтъргване, защото са ми такива зъбите и беше бая много. Досадно е, но е безвредно напълно.

# 3
  • Мнения: 9 481
GMfunky не е задължително приемането на АБ-само ако се наложи. Принципно бих те посъветвала да не вадиш зъби, та било и мъдреци...един ден може да ти се наложи на тях да закачиш некой мост Mr. Green..разбира се зависи от ситуацията Peace

Ренито, нямаш никакъв проблем да съчетаеш двете неща Peace

# 4
  • Мнения: 5 591
Зъбен  камък с лазер не можеш,виж за ултразвука ако питаш-няма никакъв проблем. WinkПо-неприятно е по време на бременност,защото бебето реагира на ултразвука.Относно слагането на упойки-има такива,за които се счита,че преминават в нищожно количество в кърмата,но все пак се препоръчва първо да кърмиш,после следва манипулацията и  пропускаш едно кърмене след това.И както се казва:"Айде,лека и безболезнена " Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт