СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-2

  • 9 578
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Кварталната дружинка е отново тук.
pepeliashka-С бебе Руслани Максим
Belisima-С бебе Яна
mama toni-С бебе Кари
Tani4ka_04-С бебе Ива
Melodiya-С бебе Пепо
gertrudka-С бебе Киара
OLIMPIA-С Джулии Коко
Stephy-С бебе Етко
АНАБЕЛ-Симеони Девина
Impatient-С бебе Васил
gab_i-
Mariana75-С бебе Божидара
Manuela77-С бебе Елица
беболинчо-С бебе Константин
Люската-
Azalea-
Kokalova-

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 13:54 от mama toni

# 1
  • Мнения: 1 150
Пу,  първа   Mr. Green

не, че има наплив  Joy

И ние сме там всяка ве4ер - в градинката имам предвид  Peace! Ако искаш-обади ни се?
Обикновенно сме до витата пързалка-синя коли4ка с 2 дръжки и "пълнеж " - бебе с големи бузи  Joy hahaha...  и  ... крещяща майка по русо 4г. диване  Crazy Blush


Аз съм на другия пясъчник, че от време на време се заиграва дребното, ако искаш заповядай, довечера няма да ходим, но утре сутрин сме там. Непрекъснато пищящото и хвърлящо пясък дете е моето  bowuu

# 2
  • Мнения: 644
Айде,4естита ни нова теми4ка! Браво,Тони!   Peace  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 029
Тони, браво за новата тема!  smile3501  Знаех си, че можем да разчитаме на теб  Laughing Кажи какво става с вас, как е Кари?
Люси, радвам се, че и ти най-после се появи! Peace Някоя вечер можем да се видим в градинката, щом и вие ходите там.
Таня, надявам се, че няма съвсем да ни забравите като се преместите на новото място.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 150

Люси, радвам се, че и ти най-после се появи! Peace Някоя вечер можем да се видим в градинката, щом и вие ходите там.

Ще се радвам да се съберем  Grinning

# 5
  • Мнения: 342
Belisima-Ние сме добре.Кари лази все повече и прави бели...рови из шкафовете и изважда всичко.Имаме си втори зъб и трети почти излязъл.
Хайде скоро да организираме среща в градинката...какво ще кажете...?

# 6
  • Мнения: 789
Брей, брей, колко се изписало за един ден, чудо някакво е това  Mr. Green
Темичката е готина, браво Тони!
За забравяне, хич и не се надявайте да ви забравя! Няма да имате този късмет  Wink
Уф, сега ми е лошо - комбинацията сладки и диня не ми се отрази добре, ама то лакомията винаги се наказва...  Sick
Тони, к'ви са тия зъби, к'во е това чудо, а  Laughing
Приятна ви срещичка! Аз отивам багаж да оправям, че цял ден нищо не съм бутвала. Само да спре да се бунтува съдържанието на стомахчето ми....
До скоро  Hug

# 7
  • Мнения: 491
Да се впиша в новата темичка Simple Smile

Ние все още сме морски, но замисляме утре да се прибираме към София, че бебо Пепо днес го водихме на доктор тук... Подробности като се приберем. А за сега ви пращаме морски поздрави Hug

# 8
  • Мнения: 907
Да се запиша да следя темата, макар че съм изключително нередовна Embarassed

# 9
  • Мнения: 984
Еха няколко дни ме няма и вече нова темичка  Mr. Green Я кажете нещо по-конкретно за срещичка да дойдем и ние. На кое казвате градинката на Опълченска  newsm78

# 10
  • Мнения: 342
Градинката е на Пиротска и Опълченска .Среща още не сме определили,но ..скоро.

# 11
  • Мнения: 789
Ето ни и нас. От вчера сме в новото жилище! Снощи даже успях да се разплача, стана ми много мъчно за предишното  Sad А и Ива доста хленчи цял ден, вечерта рева, та по едно време и двете си плакахме... Много е трудно да се местиш, една от стаите догоре беше пълна с торби, цял ден се борих с тях докато ги наредя. Още има за дооправяне де, но основното вече е ок. Сега остава готварската печка, искам и още един скрин за спалнята, да боядисаме и сме готови.
Това засега, че стана много късно. Сладки сънища!

# 12
  • Мнения: 342
Я да ви се хвална.В събота бях на сватба на един мой приятел.изкарахме мн.добре и като за капак хванах букета Wink.А ето ви и една снимка от сватбата..да ме видите:
  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 150
Тони, от коя страна на булката си?

# 14
  • Мнения: 644
Отдясно на булката е!  Heart Eyes Party   
Тони,това ,4е си хванала букета  е похвално!  Peace Остава да полу4иш и предложението за брак и вси4ко ще е на 6   !!!  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт