Папилом вирус!

  • 1 100
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, май месец ходих на преглед и ми откриха  папилом вирус, гинеколожката ме маза с лекарство само един път и на следващия преглед каза че е изгорен. Не ми пуска цитонамазка и каза ако всичко е нормално да отида след 1 година на преглед. Само че аз от тогава съм много притеснене и мисля да отида по скоро на преглед. Кажете какво да правя.

# 1
  • Мнения: 2 082
Здравейте, май месец ходих на преглед и ми откриха  папилом вирус, гинеколожката ме маза с лекарство само един път и на следващия преглед каза че е изгорен. Не ми пуска цитонамазка и каза ако всичко е нормално да отида след 1 година на преглед. Само че аз от тогава съм много притеснене и мисля да отида по скоро на преглед. Кажете какво да правя.
а как ти го откри този вирус?аз не съм компетентна,но мисля,че трябва да отидеш да друг лекар...
горе има закована тема,чете ли я?

# 2
само като ме прегледа

# 3
  • Мнения: 1 877
Я бегай на друг доктор,че не се знае!

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 2 521
Здравейте, май месец ходих на преглед и ми откриха  папилом вирус, гинеколожката ме маза с лекарство само един път и на следващия преглед каза че е изгорен. Не ми пуска цитонамазка и каза ако всичко е нормално да отида след 1 година на преглед. Само че аз от тогава съм много притеснене и мисля да отида по скоро на преглед. Кажете какво да правя.
mollli, вероятно са ти мазали кондилом, той е ефект от определен щам на папилома вируса, иначе самия вирус не може да ти го открие гинеколога с обикновен визуално-мануален преглед.
Ходи редовно на цитонамазки поне веднъж годишно, но по-добре на 6 месеца при твоя случай и чети в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178356.0

# 6
благодаря Ви момичета, скоро ще отида пак на преглед.

Общи условия

Активация на акаунт