Въпрос - колко време след приема на АБ се изчиства организма?

  • 896
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте моми4ета и аз като вси4ки останали ви 4ета отдавна и се радвам 4е ви има. Имам едно въпрос4е-моят мъж го оперираха този месец и му пускаха системи/антибиотик/ ,някои от вас знае ли след колко време се из4иства организма,и има ли проблем при бебеправенето                                                                                                                                                           Благодаря предварително    bouquet                                                                                                   

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 22:31 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 9 063
Аз мисля, че няма смисъл да прескачате месеца, така че действайте - доколкото помня, изчистването става в рамките на няколко часа след спирането на приема на антибиотици. Все пак, нека и някой друг се включи, за да сме сигурни Simple Smile

# 2
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Аз мисля, че няма смисъл да прескачате месеца, така че действайте - доколкото помня, изчистването става в рамките на няколко часа след спирането на приема на антибиотици. Все пак, нека и някой друг се включи, за да сме сигурни Simple Smile

 Peace
Аз съм чувала за действащи още 3 дни АБ след спиране на приема. Повече от това май няма!

Общи условия

Активация на акаунт