Инсулинова диета ... някой zнае ли я?

  • 1 813
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 945
Първо да кажа, че диетата няма нищо общо с диабет или болести. Така се каzва на немски, преведох я буквално... може пък на български да има друго име... (ако да, то моля покажете ми някой линк)

Идеята на диетата е сутрин да  се яде само въглехидрати, на обяд смесено въглехидрати и белтъчини, а на вечеря само белтъчини. От 4 дена съм на диета и до сега съм свалила 1 килограм, което намирам zа супер. Това е бавна диета с която се свалят по 4 килограма на месец, но zа сметка на това никога не си гладен. Обещават, че след спирането на диетата не се напълнява обратно.


Ето един пример zа менЮто ми днес
Закуска
6 филийки пълноzърнест хляб
1 ч.л. Нутела
1/2 банан
1/2 ябъкла
1/2 ч.л. масло
2 ч.л. конфитЮр от ягоди
250 гр. ягоди

Винаги имам проблеми със zакуските, че такова количество храна не мода да погълна сутрин (филийките хляб наистина са 6)

Обяд
Някакво ядене със гъби (600 калории)

Вечеря
100 гр риба
200 гр zелена салата
50 мл булион
200 гр. варено червено цвекло 
...други подправки...

В общи линии на zакуска се приемат около 600 калории, на обяд също толкова, на вечеря са само 300. Гладен не се чустваш никога, и най странното е че се отслабва.

# 1
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil определено  ще се слабее
 така като гледам е на  базата на  разделното хранене
  bouquet успех

# 2
  • Мнения: 6 958
Тц тц тц, каква закуска само  Whistling

Не съм чувала за тази диета, желая ти успех и да споделяш резултатите си   bouquet

# 3
а само една и също ли се яде през дните от диетата т.е каквато ти си написала или може и друго каквото не си изберем,но да спазваме принципа и?

# 4
zдравеитена вси4ки,много 4етох и гледах по немските програми са таzи диета ,дори  я пробвах ,zа 10 дена ка4их 2.5 кг. и се откаzа.По принцип идеиата на диетата е следната.. сутрин се ядат само въглехидрати никакви белтъ4ини,на обят от вси4ко по малко,а zа ве4ера само белтъ4ини,много е важно да има 5 4аса раzлика от хранене до хранене,като междинни хранения не се поzволяват/т.е. някакав плод,или малко 4ипс,ядки и т.н./Диетата много я хвалеха но ас се откаzах.Да не zабравя никакав алкохол,пие се много вода.Ако някои има желание нека да я пробвам.Успех

# 5
  • Мнения: 294
Една позната я правеше и понапълня.Не казвам че диетата е лоша,а и не съм убедена че тя я е спазвала както трябва.Успех!Всяко ново начинание трябва да се подкрепя и със спортец! newsm39

# 6
  • Мнения: 945
Момичета, да ви се похваля с първите реzултати... За 16 дена отслабнах с 4 килограма. Много съм доволна, а и до сега не съм гладувала. Според моят план се раzрешава по една малка бира вчер или на обяд. Така че петък вечер си пийвам и биричка.

Забравила съм да пиша, че има и спорт в програмата, 2 пъти в седмицата бягане/бърzо ходене и 2 пъти гимнастика zа иzграждане на мускулите. По 30 минути, не е иzобщо много.

Ако някога се появи книжката с диетата на българския паzар, горещо ви я препоръчвм...

Общи условия

Активация на акаунт