Кои хотели във Велинград имат детски басейн и детска площадка?

  • 5 836
  • 15
  •   1
Отговори
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Искам да отида с малкият,който е 1гд. и 10 месеца във Велинград за около 7 дни.Прочетох доста теми и мнения и според тях хубави са х-л "Олимп" и х-л "Велина",но те нямат детски басейн и детска площадка.В Двореца има всичко това,но там май е на късмет дали ще те настанят в хубава или лоша стая,а за тези цени не ми се играе на тото.Та въпроса ми е да ми препоръчате хотел,който да има всички екстри за дете на тази възраст и да е с добра кухня.Аз ще бъда сама с детето и искам то да има развлечения за да ми е по-спокойно и на мен.Да не забравя предпочитам стаите да са просторни и с балкон.Сигурна съм ,че ме разбирате и както в много други случаи и сега ще помогнете. Hug

# 1
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
Ходили сме в Двореца,а тази година бяхме в х-л Рич Имат външен детски басейн и хубава детска площадка където се събират доста деца Доволни сме от почивката там Погледни и тук за повече информация,относно цените и условията www visit.bg   bouquet

# 2
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Да,аз също си мислех за х-л"Рич".Информацията в някои сайтове не е достоверна за това се обръщам към вас.Напр.за х-л "Олимп"има инфо,че е с детски басейн и детска площадка,а днес като звънях до хотела казаха ,че нямат.За "Рич"звънях и там има,но ме интересува освен "Рич" има ли друг х-л с тези неща?

# 3
  • Мнения: 2 241
В Грандхотел "Велинград" има страхотен детски басейн, но няма детска площадка. На "Рич" казват, че е най-голямата площадка в града.  Peace

# 4
  • Мнения: 135
Детската площадка наистина е много хубава.Не бяхме отседнали в хотела,защото в момента нямаше места,а и за мен е малко шумно,НОоо възползвах се от спа-центъра и съм страшно доволна!
Така,че ако ще отсядате в Рич,попитайте за по-тихи стаи.Хотела е на улицата и си е шумно/коли,таверна../
И непременно спа-центъра!! Laughing

# 5
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Не ми харесва това, че е шумно, а дали няма да е по-добре в "Двореца".Там казаха,че има детска площадка и детски басейн.Дайте отзиви и за там.Аз не съм ходила във Велинград и ми е трудно да преценя от инфото в нета.

# 6
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Току що видях в нета на хотел"Бор",че имат детска площадка и открит детски басейн.Тук обаче във форума прочетох едно малко негативно мнение.Друг дали е ходил там?Нека сподели плюсовете и минусите.

# 7
  • Мнения: 332
Хотел Рич е страхотен и 100% няма да съжеляваш, ако отидете там. Ние също смятаме да го посетим за почивните дни стига да има места  Peace Винаги, когато сме ходили във Велинград задължително се посещава таверната на хотела "Омар" и разбира се нощния бар  Laughing Е, когато сме били без детето де  Wink

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 00:45 от kate_ash

# 8
  • Мнения: 2 255
Ние преди няколко дни бяхме във "Велина" - много съм доволна от престоя...място, обслужване, спокойствие, широки стаи, чисто и т.н.  thumbsup
Няма детски басейн, но някои от децата играят в джакузито, или в басейна към сауната (той е в отделно помещение)   sport027
Моя, например в момента влиза само с мен във водата, така, че си стояхме в големия басейн заедно  Rolling Eyes
Да ти кажа за външен басейн не ставаше времето, тъй като имаше лек ветрец и като излезеш от водата ...става брррр  Sick
Иначе има детска площадка - с люлки и катерушки (малко са старички - още не били стигнали до тях да ги обновят)  Joy но стават.
Сина ми търчеше на воля из хотела и нямаше никакви коментари, забележки и проблеми  Hug Дори в ресторанта си возеше колички по пода и сервитьорките го заобикаляха и внимаваха да не го настъпят  hahaha
Храната в ресторанта е много добра, става и за деца според мен ... на обяд има хубави супички...вечер - не  newsm78
Друго не се сещам, ако има нещо питай  Thinking

# 9
  • Мнения: 1 893
В Грандхотел "Велинград" има страхотен детски басейн, но няма детска площадка. На "Рич" казват, че е най-голямата площадка в града.  Peace
А би ли казала стаи с какъв изглед в Грандхотела са най-подходящи за деца? И дали има асансьор?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 845
В понеделник отиваме в х-л Елбрус, от сайта се вижда, че има това, което ти искаш. но лични впечатления ще дам едва в петък.

# 11
  • Мнения: 2 241
В Грандхотел "Велинград" има страхотен детски басейн, но няма детска площадка. На "Рич" казват, че е най-голямата площадка в града.  Peace
А би ли казала стаи с какъв изглед в Грандхотела са най-подходящи за деца? И дали има асансьор?

Асансьори има няколко, не много големи, с количката малко трудно се събирахме.

А стая - за деца може би по-добре да е с изглед към града, а не към басейна - там е доста шумно нощем Wink, едната вечер имаше нощни плувци, доста пияни и шумни, на другата имаше организирано от хотела ретро парти, съответно силна музика, песни, танци и накрая пак всичко завърши с къпане в басейна Simple Smile. Ние бяхме само с бебето, така че не ни пречеше, тя спи и топ да гърми, но с по-голямо дете сигурно няма да е приятно. Peace

# 12
  • Мнения: 1 893
Котка   bouquet
Точно с изглед към града съм резервирала, но исках да съм сигурна, че не греша. А това, че асансьорите са малки за нас няма да е проблем, защото вече не ползваме количка  Wink

# 13
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Днес се върнахме от "Олимп" и съм много разочарована.Апартамента лукс в който бяхме беше в златисто и бордо.Мокет-бордо,спалня-бордо,завеси бордо.Осветлението беше с аплици на стените и беше като в бар,с една дума все едно бях в бордей.Около така прехваленият хотел нямаше дори 20 кв.м. тревна площ,където да тичат децата.Люлки и тем подобни това предварително знаех,че няма.Бях взела топка и колело за детето.Ами топката риташе в стаята,а колелото караше във фоайето,защото навън варианта беше да се спусне по нанадолнището до центъра/по шосето/.В СПА-хотела се пуши навсякъде,в ресторанта след 1.5часа започват да те щипят очите.Във фоайето има бар в който също се пуши и като вали навън,варианта е или да стои детето ти на дим или затворено в стаята.Хареса ми обслужването,просто нямам забележки към който и да е от персонала,дори готвача готви специално на сина ми и басейна също е много хубав,но това срещу всички негативи...Аз разбира се както винаги си намерих разрешение като извеждах постоянно детето на разходка в парка или на площадката при "Рич"и в хотела прекарвахме времето само за басейн,храна и спане.Но за тези неудобства плащах по 150лв.на вечер въпреки ,че бях сама.Лятото бях в "Калиакра"-Албена и там никъде не се пушеше.Разликата между двата четири звездни хотела е огромна.
Хайде напишете и вие мнения за хотелите във Велинград,където сте били,т.е това което ви е харесало или не ви е харесало.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Калинка,
няма хотелска стая с полилей. Няма. Аз поне не съм виждала.
Иначе в Олимп бива. На нас ни допадна, но определено без деца.

Общи условия

Активация на акаунт