Някой ползвал ли е този уред?

  • 942
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=75&products_id=81

Вижда ми се много симпатично,но дали върши работа?

# 1
  • Мнения: 5 362
Прилича ми на дамските самобръсначки,но в друг вид.
Сигурно върши,но пак ще е нетрайно обезкосмяването Wink

# 2
  • Мнения: 236
Да,нетрайно ще бъде,но аз много държа на интимната си прическа и уредчето ми се вижда подходящо за целта.Само не мога да си представя как точно се борави с него....и дали е удобно.

# 3
  • Мнения: 236
Ами купих си го днес.Много е сладко уредчето и мисля,че най-голяма работа ще ми свърши по отношение на веждите,защото аз редовно си ги фризирам.Сега за пръв успях да си ги подстрижа абсолютно равни.

# 4
  • Мнения: 2 379
Това за мен е новост.
Как се фризират вежди?

# 5
  • Мнения: 236
На мен ми върши работа понеже аз искам веждите ми да не стоят рошави,а всички косъмчета да бъдат с еднаква дължина.Това го правех с ножичка като вчесвах веждите нагоре или надолу и подстругвах излишното,но не винаги успявах добре и особено на лявата вежда ми беше много неудобно.А уредчето има приставка с два размера и се минава по посока обратна на растежа накосмите/към носа/ и се подстригват идеално.
Направих си и идеална интимна прическа,никога не ми се е получавало толкова добре.

# 6
  • Мнения: 2 407
Не съм го ползвала,дали има ефкт обаче...

# 7
  • Мнения: 3 306
 newsm12  интересно

# 8
  • Мнения: 1 243
Това ново чудо на техниката трайно ли обезкосмява или само подрязва космите?  newsm78

# 9
  • Мнения: 208
Това ново чудо на техниката трайно ли обезкосмява или само подрязва космите?  newsm78
Има различни глави и прави и двете. И аз съм му хвърлила око -нямам представа обаче колко е ефикасен.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 235
За първи път виждам такъв уред и много ми хареса.
Може ли да скубе космите? Ако да и аз ще си купа.  Laughing

# 11
  • Мнения: 3 376
Само за подстригване става евентуално и за оформяне на "дамска" прическа за който иска  Mr. Green
Аз имах и не го ползвах,честно казано не ми вършеше никаква работа,подарих го.То си е електрическа самобръсначка,само че много финна,става за вежди примерно,ако са по-гъсти или нещо такова.

# 12
  • Мнения: 3 830
Не бих го ползвала. Предпочитам обезкосмяването да става по друг начин. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 235
Ех,  Sad тъкмо се зарадвах, че е малко и ефикасно, но и на мен ми се иска да има по дълъг ефект от бръсненето.

# 14
  • Мнения: 5 228
Това е самобръсначка - не е епилатор, така че не става за трайно обезкосмяване, а за обикновено бръснене. Аз имам някакв подобен уред и ми е много удобен, ползвам го за триъгълника. Този от линка обаче става само за вежди и за оформяне на бикини линията, за по-серизно бръснене има други видове.

Общи условия

Активация на акаунт