Раждане в частна клиника в Сливен

  • 3 757
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте, мами
Жената на брат ми ще си има бебче и иска да роди в Сливен,защото в Бургас условията са ужас.Има ли някоя от вас ,която да е раждала там?Моля дайте ми информация как да се свържем с някоя от частните клиники и коя е най-добрата.
PS:Тя трябва да ражда със секцио

# 1
  • Мнения: 229
И аз съм от тия дето нещат и да чуят за Бургас.Аз лично получих информация от една мама Силвето 85 .Можете де и пишете на лични ще ви каже каквото знае.

# 2
  • Мнения: 565
Защо не се поинтересувате за Варна. Според мен е по добрия вариант. Чувала съм че нямат кувиози в Сливен и при евентуални усложнения ги карат с линейка в Бургас. Иначе обстановката и отношението е на ниво. За това спор няма. Аз в крайна сметка реших да си остана тука да раждам, но също се интересувах по този въпрос.

# 3
  • Мнения: 1 427
Попитай в сливенската тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216001.0;all Peace

# 4
  • Мнения: 229
Ами разкажете нещо за Бургаското родилно.Толкова ли е страшно ,бе хора?

# 5
  • Мнения: 8 769
ТОва е добър съвет.
Но ако жената е от Бургас, защо не дойде във Варна? Тук във форума ще намериш много отзиви за частната клиника, както и за платените места в АГ и Окръжна болница.

# 6
Най-добрата клиника в Сливен е Окръжна болница.Разполага с най-добрите специалисти-акушер-гинеколози и неонатолози.Естествено и със съвременни кувьози.Ако все пак държи на частна клиника-да отиде в клиника Ева

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 295
Аз съм една от мамите раждали в Окръжна болница Сливен. Потвърждавам че там условията са много добри, отделението е изцяло обновено, все едно си в хотелска стая, с отделна тоалетна и баня, телевизор, неонатологичното отделение има страшно много кувиози, даже когато аз раждах им дариха два-три нови. Анестезиолозите са страхотни и отношението също е много добро. Ако раждаш в частна поликлиника в Сливен, повечето нямат кувиози и ако има проблем с бебето го водят в Окръжна. А и родилното вече е обзаведено с нов триизмерен видеозон. Crazy Пожелавам ти леко раждане.

# 8
  • Мнения: 814
 Аз също съм от Бургас и родих преди 3 седмици в Майчин дом Варна. Много доволна останах от всичко и знам, че Варна е за предпочитане пред Сливен. И все пак съм чувала доста добри отзиви за Сливенската клиника Peace.

# 9
ЗДРАВЕЙТЕ,АЗ СЪЩО СЪМ ОТ БУРГАС ИМИ ПРЕДСТОИ РАЖДАНЕ СИГУРНО ЩЕ БЪДЕ  ИЛИ ВЪВ ВАРНА  ИЛИ СЛИВЕН.ИСКАМ ДА ВИ ПИТАМ КАТО СЕ РОДИ БЕБЕТО СЕ ВПИСВА В РЕГИСТРИТЕ КАДЕТО Е РОДЕНО.ТРУДНА ЛИ Е ПРОЦЕДУРАТА  ЗА СМЕНЯНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯТА НА ДЕТЕТО ПРИМЕРНО ОТ ВАРНА В БУРГАС ДА МИ ДАДЕТЕ НЯКАКВИ СЪВЕТИ И КАК ПО ТОЧНО СТАВА.ЩЕ СЪМ ВИ МН.БЛАГОДАРНА.

# 10
  • Сливен
  • Мнения: 295
е то регистрацията лесно ще се смени - както на възрастен човек. Подаваш заявление в Общината за смяна на настоящ/постоянен адрес на детето. Не това е проблем - проблем ще е когато трябва да се правят някакви справки - свидетелство за съдимост например, и други разбира се(сега не се сещам).

# 11
И аз съм от Бургас. Термина ми е 06.01.2008 и не искам да раждам в бургаската болница, имам 2 нормални раждания там (чудни спомени). Сега се двоумя между Ева - Сливен и Майчин дом - Варна. Зимата наближава и не се знае какво време ще е по Коледа-Нова година. Предпочитам да пътувам за Сливен, защото се минава по магистрала и малко по-бързо се стига, отколкото до Варна. Аз бих искала да родя естествено, но с епидурална упойка. Във Варна я има с доплащане, а как е в Ева? Предлагат ли новите видове анестезии, добри ли са в тази област? Има ли някой, който е родил с такава упойка в Ева и как е минало всичко, колко струваше?

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 894
аз раждах в Ева-много хубава малка клиника Peace
с много добри специалисти и внимателен персонал Wink
за упойките не знам-но се плащат де Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт