19 ЦДГ още в ремонт, кой ще ни гледа децата?

  • 465
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Вчера говорих с директорката на 19 ЦДГ "Света София", още са в ремонт, чак на 3.09 влизали майсторите за 600 кв.м. дограма, представяте ли си? Те няма да отворят до края на септември.. Много съм притеснена, бабите и дядовците гледаха наш'те зверони цяло лято, повече не могат.
Та моля ви мами и татковци, дайте идея за някаква алтернатива, временна забавачница или и аз не знам, нямаме си и жена, направо се чудя какво да правим.
Каквото и да ви хрумне, казвайте, моля ви Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Kalina_Twins,
Със сигурност знам (не питай откъде, но Е така!), че детската градина може и да не започне работа до края на септември, но нуждаещите се деца, т. е. тези, които няма кой да ги гледа вече,  ще се приемат в други детски градини, в близост до вашата.
Така че, отиди до Директорката на 19 ЦДГ и я попитай в прав текст: Коя е детската градина, която ще поеме децата от 19 ЦДГ?
Ако въпросната Директорка не знае, тогава се обърни към отдел Образование и Култура, в община Лозенец. Те със сигурност ще ти дадат отговор. Hug
А ако и те не ти кажат - поинтересувай се да чуеш отговора на г-жа Йорданка Фандъкова, Заместник-кмет “Култура, образование, спорт и превенция на зависимости” в СТоличната община.  Hug

# 2
Вчера говорих с директорката на 19 ЦДГ "Света София", още са в ремонт, чак на 3.09 влизали майсторите за 600 кв.м. дограма, представяте ли си? Те няма да отворят до края на септември.. Много съм притеснена, бабите и дядовците гледаха наш'те зверони цяло лято, повече не могат.
Та моля ви мами и татковци, дайте идея за някаква алтернатива, временна забавачница или и аз не знам, нямаме си и жена, направо се чудя какво да правим.
Каквото и да ви хрумне, казвайте, моля ви Praynig

# 3
  • Мнения: 2 241
Май не е само тази градина, аз днес като минавах покрай 50 ОДЗ в Зона Б-5, до него живеем, ами то всички прозорци свалени и тепърва започва да се сменя дограмата, не вярвам и там скоро да приемат деца. Защо така направиха тази година?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт