Сина ми се наяде със стиропор, това какво беше?

  • 3 135
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 262
ПИша тук, защото знам че повече хора ще го видят..........моя малък син се наяде със стиропор, колко е глътнал ми е трудно да кажа, не е много, но все пак...извадих част от устата му, но определено нещо погълна, сега нищо видимо му няма.........Кой може да ми каже какво всъщност е стиропора, отровно ли е, не е ли, днес не ми е ден.......това ни е поредната перипетия.........

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 793
Не мисля, че е отровно. Че не е и полезно, няма спор, но най-вероятно ще го изака. Това е eкспандиран полистирен, топлоизолационен материал. Спокойно, няма да се разтвори в него и да навреди.

# 2
  • Мнения: 3 116
И моята мома преди известно време яде стиропор и да ти кажа въобще не съм се замисляла  ooooh!

Беше преди месец, нищо й няма, значи не е отровно  Crazy

Иначе мисля че е някакъв вид полимер (5% полистирен и 95% въздух извадих от енциклопедията), така че според мен не е отровен  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 262
Уф, нали ние си изпатихме с първото, уж беше нищо, уж ни се беше разминало и за това направо подскочих, и да не мислите че съм била някъде далече отново, точно насреща му бях и из гърлото му бърках, ама да беше погълнал така и детската кухня, щях да съм най-щастливата майка........Успокоихте ме малко, ама вътрешно съм се стегнала.........

# 4
  • Мнения: 4 585

Иги, няма страшно. Бог пази децата.
Знам че не ти е никак смешно, но като се сетих, че акито на Лъчко
утре може да не иска да потъне.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Няма нищо страшно и обезпокоително! Hug
Стиропора не се разтваря от стомашен сок и няма проблем - ще си мине спокойно през "митницата" и както казва Wolf
Знам че не ти е никак смешно, но като се сетих, че акито на Лъчко утре може да не иска да потъне.
newsm53 smile3521

# 6
  • Мнения: 4 585



Иги, обади се на Бърза помощ ако искаш лекар да те успокои.
Имам тел. на гастроентеролог, но тефтера ми е на работата.

# 7
Стиропор = пенополистерол = пластмаса

Общи условия

Активация на акаунт