Мами с опит, помагайте!Синът ми маструбира!

  • 9 518
  • 40
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Синът ми е на 2 г. и 6 м. От известно време започна да опознава тялото си -включително и пениса!Твърди че като го пипа му е хубаво!А от днес вече се научи да си вади главичката и от половин час това прави и ми казва да го оставя намира! Embarassed
Не знам какво да му кажа и какво да правя!

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 20:59 от fanta

# 1
  • Мнения: 2 211
Аз излизам с номерът за мръсните ръце, но трябва да призная, че не действа особено успешно. Специалистите съветват да не се объща внимание.

# 2
  • Мнения: 25 572
И как да ти помогнем, според теб?  newsm78
Да дойдем да му го драпаме ли?  Shocked
Остави детето да опознава тялото си! Измисли му достатъчно интересни занимания, за да не се сеща често за пениса си.  Wink Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Д-р Румен Бостанджиев казва да се оставят децата да маструбират, щом им е хубаво! Tired
Виж сама!    Rolling Eyes
А на това място можеш да направиш и онлайн консултация с него, ама иска и парички ....  Rolling Eyes Sick

# 4
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
И как да ти помогнем, според теб?  newsm78
Да дойдем да му го драпаме ли?  Shocked


Много си груба, ти явно си се родила научена!

# 5
  • Мнения: 151
И аз съм на мнение, че трябва повече да му ангажираш вниманието. Това е преходно - мисля, че всички деца минават през тоя етап.

# 6
# 7
  • Мнения: 25 572
И как да ти помогнем, според теб?  newsm78
Да дойдем да му го драпаме ли?  Shocked


Много си груба, ти явно си се родила научена!


Не, естествено. Просто нямаше Интернет тогава, за да опищявам света за всяко попипване на детето ми. Ама четях книжки, представи си!  Crazy
А там всичко пише!  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 426
Ето ти една подобна тема отпреди месец:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212272.0
Иначе моят син беше на около 3 години, когато откри това забавление, аз също тъкмо бях почнала да се пищисвам, но междувременно се появи следващото интересно нещо - и той  забрави за това...

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
fanta,
Не се притеснявай. Това е етап, през който всички минават.
Опитай се да го съблазниш с нещо друго сега -  сладолед, сок, желирани бонбони, нещо, което много обича.
Или му дай някаква интересна играчка или нещо, което харесва.
Или го викни в другата стая, за да види нещо интересно ...
Но не му говори много-много, че това не се прави или, че нещо може да му се случи.
Просто и ясно му кажи, че не бива да се пипа така, защото може да се одраска или нарани, без да иска и да се наложи да се правят процедури, които налагат друг да му пипа пениса.
(Момченцата не обичат много някой да ги попипва!)
Или му дай друго сносно обяснение, за да не се пипа, но не бъди многословна.
А от там нататък - ангажирай го с нещо друго и като видиш, че се попипва му извади ръчичките от пениса и слипчето без да му обясняваш каквото и да било.

# 10
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
И как да ти помогнем, според теб?  newsm78
Да дойдем да му го драпаме ли?  Shocked


Много си груба, ти явно си се родила научена!


Не, естествено. Просто нямаше Интернет тогава, за да опищявам света за всяко попипване на детето ми. Ама четях книжки, представи си!  Crazy
А там всичко пише!  Laughing

Не ми се заяжда с теб! Пуснах темата, за да попитам някой с опит, който иска да го сподели! С теб явно освен в клюкарника , другаде не може да се говори!

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Не му обръщай внимание, както са ти писали вече и освен това му обясни, че тези неща се правят "насаме", както и ходенето до тоалетната например. Не му казвай да не го прави - така още повече ще засилиш интереса му.

# 12
  • Мнения: 25 572
Чакай сега, темата за да попиташ нещо ли я пусна, или за да се заяждаш?  newsm78
Получи предостатъчно подробни отговори на запитването ти. Ако беше обърнала поне наполовина толкова внимание на детето си, колкото на мен, нямаше да има нужда да задаваш глупави въпроси!

# 13
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Благодаря на всички!

# 14
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Чакай сега, темата за да попиташ нещо ли я пусна, или за да се заяждаш?  newsm78
Получи предостатъчно подробни отговори на запитването ти. Ако беше обърнала поне наполовина толкова внимание на детето си, колкото на мен, нямаше да има нужда да задаваш глупави въпроси!

Отговорих ти, че си груба, защото не толерирам прояви на цинизъм, когато става дума за малки деца - имам предвид въпроса ти дали да дойдеш да "драпаш" пениса на сина ми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт