Кичури на къдрава коса?

  • 8 774
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 889
Мислите ли, че на къдрава коса ще стоят добре кичури?
Моята е сравнително къдрава и честно казано ми се струва, че няма да се получат добре. В смисъл горе ще се виждат, а надолу като се образуват къдриците ще се омешат много. Има ли някоя от вас, която да е пробвала такова нещо?
Аз по принцип хич не искам кичури, но косата ми на някои места (основно отпред) е доста побеляла и си личи много. За да ги скрия се боядисвам цялата в естествения ми цвят и се стремя максимално да разреждам боядисванията, защото не ми се иска да си третирам толкова косата. Мисълта обаче, че до края на живота ми ще трябва все да се боядисвам леко ме плаши. Заради това се чудех дали да не пробвам кичури, поне няма да боядисвам цялата коса. Ще се получи ли според вас?
Ето и снимка, мисля, че добре ми се вижда косата:
http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/SPA50018mmmmmm.jpg

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Страхотна ти е косата! Hug

Според мен недей да рискуваш с кичури.
Ще се загуби красотата й. Wink

# 2
  • Мнения: 917
Според мен е по-добре без кичури  newsm78

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
не съм ти виждала косата Twisted Evil,но опит ти казвам,4е на къдрава ли4ът пове4е.Оформят се самите къдрици по ки4урите (или обратното) и ефекта е страхотен Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 228
Мислите ли, че на къдрава коса ще стоят добре кичури?
Моята е сравнително къдрава и честно казано ми се струва, че няма да се получат добре. В смисъл горе ще се виждат, а надолу като се образуват къдриците ще се омешат много. Има ли някоя от вас, която да е пробвала такова нещо?
Аз по принцип хич не искам кичури, но косата ми на някои места (основно отпред) е доста побеляла и си личи много. За да ги скрия се боядисвам цялата в естествения ми цвят и се стремя максимално да разреждам боядисванията, защото не ми се иска да си третирам толкова косата. Мисълта обаче, че до края на живота ми ще трябва все да се боядисвам леко ме плаши. Заради това се чудех дали да не пробвам кичури, поне няма да боядисвам цялата коса. Ще се получи ли според вас?
Ето и снимка, мисля, че добре ми се вижда косата:
http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/SPA50018mmmmmm.jpg
Не се заблуждавай, че кичурите са щадящи за косата ти.
Ако си решила да си слагаш руси кичури, смятам, че разликата ще е много рязка, защото косата ти е тъмничка.
Успех! Каквото и да решиш да правиш.
  Wink

# 5
  • Мнения: 2 849
Стават и стоят добре .Плетат се по-редки и по-широки .Ако не си правила досега ,направи ги двуцветни .Интересно е .След процедурата накарай да те изправят да се видиш как са подредени .И пусни после снимка да те видим .

# 6
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Аз лично смятам, че кичури стоят по-ефектно на къдрава коса. Но да са тънички и да се преплитат с основата, да не са много контрастиращи. Имам приятелка с подобна коса и кичури и е много сладурско. При нея обаче след неколкократно правене косата и малко поизтъня сякаш, трябваше и доста време да я направи като преди това.

# 7
  • Мнения: 5 299
Пиша ти от името на моята фризьорка, която е до мен сега: Mr. Green
Стават всякакви кичури, съобразени с лицето ти и кожата. Правят се малко по-плътни, да си личат. Според нея не трябва да са много светли. Sunglasses

Само да добавя, че е много добра колористка. Grinning

# 8
  • Мнения: 6 889
Не се заблуждавай, че кичурите са щадящи за косата ти.
Ако си решила да си слагаш руси кичури, смятам, че разликата ще е много рязка, защото косата ти е тъмничка.
Успех! Каквото и да решиш да правиш.
  Wink
Shocked О, в никакъв случай не говоря за руси кичури. Аз не искам да си личат особено, най-вероятно ще са или леко червеникави или 1-2 тона по-светли от моята коса.

Правят се малко по-плътни, да си личат.
Ами аз честно казано не държа да си личат особено, стига ми колкото да покрият белите косми.

Ще взема да потърся разни снимки в интернет, дали ще има някъде такова чудо.

# 9
  • Мнения: 2 211
Става, стига да не са много отчетливи. Няколко тона по - тъмни или по - светли от косата ще стоят добре. Тъкмо ще се разнообразиш.

# 10
  • Мнения: 118
стават и стоят страхотно, аз самата съм с къдрава коса и съм много доволна, освежават прическата пробвай  newsm10

# 11
  • Мнения: 6 889
стават и стоят страхотно, аз самата съм с къдрава коса и съм много доволна, освежават прическата пробвай  newsm10
А би ли дала снимка, ако не искаш тук може и на лични?

# 12
  • Мнения: 118
за съжаление нямам на харда, а сд-то ми се прецака и не чете двд-та, на каквито съм ги записала  Weary

# 13
  • Мнения: 6 889
Няма проблем, беше ми любопитно как изглежда просто Simple Smile
Иначе май се навивам да пробвам. А и предполагам, че ако цветът не е много различен от моя и не ми хареса ще мога сравнително лесно да си ги махна после.
А кичурите на колко време трябва да се боядисват, има ли шанс да изглеждам добре след повече от 1 месец?

# 14
  • Мнения: 118
зависи колко бързо ти расте косата и какъв цвят ги направиш, аз съм тъмно руса и си направих пепелно руси, изглеждаха супер, пък и като ми израстна косата стояха добре, друг е въпроса че вече съм изцяло руса  Joy чувала съм че на тъмна коса се поддържат по-трудно, но много зависи и от фризьорката, която ти ги прави

Общи условия

Активация на акаунт