хотел Орхидея в района на Златните - питанки

  • 573
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Някой ходил ли е? Пише, че е в района на Чайка, което не знам какво значи. Преди малко ми казаха, че Кабакум може би е наблизо, тоест това май бил най-близкия плаж, а не централния на Златните. Но това са предположения.. Хотелът е нов, от тази година, но все пак, ако някой е ходил може ли да сподели мнение?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 848
Ние бяхме там от 16.08 до 26.08.Хотелът се намира над Ривиера.Веднъж ходихме на Кабакум (не е много близо по принцип,но с кола става), но не ни хареса едрия пясък.Иначе най-близо е Ривиера, ние ходехме там.Има шатъл бус към хотела, той ходи до центъра на Златните, т.нар. Айфелова кула или пред хотел Адмирал (там въобще не ходихме на плаж,защото ни казаха,че е тъпканица от народ).
Хотелът е чисто нов, много хубав, обзаведен с вкус и стаите са огромни.В същност аз за първи път виждам такива огромни стаи в хотел в БГ и съответно към тях голяма баня и голяма тераса.Храната на закуска е почти една и съща,но на вечеря    eat готвачите са невероятни!Персоналът е много любезен и учтив-правят всичко за да се чувстваш добре!Ако има още нещо питай!

# 2
  • Мнения: 2 070
А пробвахте ли разните му там спа процедурки и глезотийки, които са включени в пакетната цена? как са...
Има ли детска площадка или детски кът наоколо..

# 3
  • София
  • Мнения: 3 848
Честно казано нито една процедура-те са предимно сауни и парни бани, които в жегата на мен са ми противопоказни.Ние се бяхме отдали на плажуване и плуване най-вече.На плажа на Ривиера има душове и басейни с минерална вода след къпане в морето са доста подходящи!Детска площадка към хотела няма, има детска стая в хотела но ние до нея не стигнахме също.Пред съседния хотел Никея парк имаше детска площадка и там играехме вечерно време (пързалка,люлка,катерушка).

Общи условия

Активация на акаунт