Врати

  • 1 692
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 970
Някой да си е поръчвал врати от Domo Style... Thinking. В момента обикалям магазините за вътрешни интериорни врати, и от там ми дадоха може би най-прили4ната оферта( все пак 700 лв ми се виждат много #Crazy).Та- въпросът ми е дали някой си е поръ4вал от тях, доволни ли са от изпълнението, срока и т.н.....

# 1
  • Мнения: 4 970
Никой ли не е поръчвал от там newsm78

# 2
  • Мнения: 98
Ние си поръчахме врати от Domo style -Бургас,поради същата причина- дадоха ни най-добра цена. Отзви нямам защото все още не са доставени, чакаме ги в края на септември. Поръчват ги в Чехия май беше - срок на доставка 2 месеца.

# 3
  • Мнения: 544
jovanna, кажи нещо повече-колко ви струваха, монтажа влиза ли в цената...  bouquet
Аз също търся врати, които да не са много скъпи, даже си мислих, ако се обърна към майстор дърводелец дали няма да ми свърши същата работа.Ако някой си е поръчвал нека сподели.Благодаря предварително

# 4
http://www.trud97.dir.bg/ разгледай тук , ние си поръчахме и останахме много доволни от изработката и от цената.

# 5
  • Мнения: 98
Вратите са от MDF. За една врата, изчистена без стъкло или орнамент излиза около 200лв.  с касата, а със стъкло около 280 лв. Монтажа се заплаща отделно. Мисля,че беше 25 лв. на врата.   В Домо-то предлагат голям избор на врати и като цвят и  като декор на вратата.

Общи условия

Активация на акаунт