от каква възраст въведохте храни със съдържание на глутен?

  • 1 953
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Ние сме на 5 месеца и малко отгоре.Вече хапваме зеленчуково пуре за обяд и млечни безглутенови каши на слънчо за следобедна закуска.Сутрин и вечер се кърмим и се чудех дали мога да въведа млечната каша с бисквитки на Ганчев за следобедното хранене,но пише,че съдържа глутен.Дали не ни е рано още?

# 1
  • Мнения: 674
 Аз въведох глутена на 6 месеца и 1 седмица някъде с бисквитки (то няма значение с какво - може и с каша). Най-добре изчакай още малко - така ще те посъветват почти всички тук! Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 277
аз го въведох на 9м. много ме беше страх от пустия му глутен... за щастие всичко мина добре и сега папаме солети на поразия...

# 3
  • Мнения: 8 242
На 11м. го въведох.

# 4
  • Мнения: 115
Аз го въведох на 10 м.

# 5
  • Мнения: 851
Рано е! Аз въведох от 7 месеца. Не бързай. Все още не ти трябва толкова питателна следобедна закуска. Млякото е напълно достатъчно.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
След  6 месец беше. Дадох му от бишкотите на  Плазмон.
Все още имаме от тях и с кеф си ги хапва.

# 7
  • Мнения: 1 321
На 7 месеца и аз го захраних с тези каши и много ги хареса след това с бисквитка.Не мисля че сме имали някакъв проблем.. Peace

# 8
  • Мнения: 693
При 6 навър6ени месеца бях 4ела 4е тогава в стомаха запо4ва да се отделя ензима разгражда6 глутен

# 9
  • Мнения: 122
Благодаря ви момичета,ще поизчакаме още малко Hug

# 10
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз го въведох на 5м  и половина. Не сме имали проблеми

# 11
  • Мнения: 38
Аз въведох глутен чрез млечна каша "Слънчо" на 6 навършени месеца.Слава богу без проблем , а и на кашата пишеше,че е за над 4 месеца.

# 12
  • Мнения: 1 559
На 10 месеца го въведох.

# 13
  • Мнения: 96
Аз на 8 и половина с бисквити Плазмон и Хип. Не сме имали проблеми. Само дето като и дам само така бисквита и се гади и повръща. Инче с кърма или в пюрето много ги харесва Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 401
Само сутрин и вечер се кърмите ли?!  newsm78

Глутен въведох на 10 месеца с геврек, който ми изкопчи от ръцете.

Общи условия

Активация на акаунт