Признак на какво може да е постоянното гадене??

  • 2 011
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Това ми е питането...да кажа не съм бременна , а гаденето ми е от около месец и половина

# 1
  • Мнения: 2 082
ниско кръвно...?  Thinking

# 2
  • Мнения: 120
Просто иди на лекар,причините могат да са наи-пазлични.Как ти е стомаха...

# 3
Предимно от високо кръвно налягане,но от 1месец и не си ходила на лекар,това си е престъпление кам самата теб.А ако имаш кисилини,трудно храносмилане,възможное да се късае за някакъв тип възпаление на хранопровода или стомаха,но тъй като не споменаваш др. симптоми-иди на лекар.А понякога кафето и цигарите "помагат"за това неразположение.

# 4
Аз откакто се помня съм така.Предполагам, че при мен е от ниското кръвно и имам и колит.Освен това и от нерви така ми става.Ако си се наранявала или си си удряла главата, може да имаш някакво слабо сътресение.При мен е нещо нормално, но щом ти се е появило от скоро е хубаво да се посъветваш със специалист.Успех  Peace

# 5
  • Мнения: 1 840
Възможно е и да е на нервна почва - имах една приятелка, която имаше невроза и няколко месеца постоянно и се гадеше и дори повръщаше. Според лекарите това било реакция на вегетативната нервна система. Дали стресът не ти е в повече? Притеснява ли те нещо?

# 6
  • Мнения: 137
Ясно..... всичко е от нерви и от стрес ..наистина отминалите 2 месеца ми бяха напрегнати ...
Благодаря

# 7
  • Мнения: 1 984
гастрит. преди или след храна ти се гади повече?

Общи условия

Активация на акаунт