Мебели Гато....купувал ли си е някой???

  • 5 636
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте мами, днес си харесахме първия диван - червен от тази фабрика за мебели http://gattobg.eu/ някоя от вас дали има нещо от тях....благодаря предварително...

# 1
  • Мнения: 88
Записвам се и аз за тази тема.На мен също ми предстои да купувам мебели.В сайта видях доста хубави неща.Ще чакам и аз за мнения относно тези мебели. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 145
аз съм сигурна, че ще си поръчам тчно този дивам, но преди това реших да проверя.......по-различни са и кожата е добра....

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В Овча Купел ли се намира някъде ?

# 4
  • София
  • Мнения: 11 692
Да купувал е!Отзиви не мога да дам,защото е съвсем от скоро.Комбиинация е между кожа и дамаска/.Доставиха ни го сега в понеделник,но все още не живеем в това жилище и не го ползваме.Иначе е удобен на сядане и калъфките се свалят и перат.

# 5
  • Мнения: 145
Не не в Овча купел, в технополис Младост ги продават ние от там си  купихме вече.........дай боже да е здраво и удобно

# 6
  • София
  • Мнения: 11 692
Не не в Овча купел, в технополис Младост ги продават ние от там си  купихме вече.........дай боже да е здраво и удобно
Точно така започнали са да излагат своите мебели в Технополис Младост,но самия цех е в Овча Купел.Ние си поръчахме директно от производителя,дори и безплатно ни го докара.
И аз искрено се надявам да излезнат здрави и удобни техните дивани!

Общи условия

Активация на акаунт