Добрин Митев

  • 8 236
  • 133
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Сеща ли се някой за злополучният областен управител на Варна?Случайно разбрах,че избягал в Нова Зеландия.А какво стана със съпругата му Илияна Даскалова?Аз имам много приятни спомени,свързани с нея,но отдавна не съм чувала нищо конкретно.

# 1
# 2
  • Мнения: 984
Човекът е с влязла в сила присъда затвор за злоупотреби, мдам! Областен управител на Варна, като сегашния кмет - същитя, но по-умен, щот избега докът можеше.

# 3
  • Мнения: 2 978
Що бе, сегашният кмет на Варна не  е ли добър?
Поне така чета из нета. Гледам лозунги за Варна, ремонти, осветление, градинки, чисто е. Thinking

# 4
  • Мнения: 2 161
А за Илияна Даскалова някой знае ли нещо?

# 5
  • Мнения: 2 161
Човекът е с влязла в сила присъда затвор за злоупотреби, мдам! Областен управител на Варна, като сегашния кмет - същитя, но по-умен, щот избега докът можеше.
Е,сега четох,че са го хванали.

# 6
  • Мнения: 984
Да, бе градинки осветление - вярно, но това са показните на една номенклатура, която също беще два мандата Областен на Варна, а сега ламти за трети като Кмет. Не са оправени нещата, хич. Заметено е под килима, ама оттам смърди на скункс, пръч,умряла лисица и мръсни чорапи едновременно!
Не за нея - нищо, наистина за съжаление, волна птица е тая жена.
Е,сега четох,че са го хванали.
Но май нямаме споразумение за екстрадиция с Нова Занландия?

# 7
  • Мнения: 2 161
Хайде кажете нещо за жена му,де.Тя е актриса.В София ли играе или във Варна?

# 8
  • UK
  • Мнения: 1 334
Аз мислех, че е била с него и детето им в Нова Зеландия. Не знам защо ми се върти в главата, че тя беше и телевизионна водеща.

# 9
  • Мнения: 1 072
Гледала съм я в представление във Филиала на Операта във Варна. Ужасно слабо представление, слаба роля, слаба игра................. "Медея" мисля ,че беше.

И аз на скоро се бях замислила за тази измамана варненска звезда Добрин Митев. Толкова беше сигурен, че ще спечели изборите, че чак Кирил Йорданов се изненада, когато това не се случи.

# 10
  • Мнения: 4 916
... Толкова беше сигурен, че ще спечели изборите, че чак Кирил Йорданов се изненада, когато това не се случи.

Завалията... Спомням си, че тогава Д.М. хвърли милиони за реклама, доволната му мутра грееше по билбордове и плакати из целия град... Мира Янова му предричаше победа още на първия тур с 90 на сто... пък взе, че загуби от Кирил Йорданов, който нямаше пари за билбордове, а само за флаери с размерите на пощенска картичка, и то изработени от преработена хартия.

# 11
  • Мнения: 984
Кирил Йорданов, който нямаше пари за билбордове, а само за флаери с размерите на пощенска картичка, и то изработени от преработена хартия.
Но ти верно си вярваш в тоз тип, а? Пък нашето семейство го познава от СОУ "Св. Климент Охридски". И трябава да ти кажа, че не е читава персоната, но от едно време разполага с много, ама много, но чужди пари, които в последствие станаха и негови.
А на Д.М. кампанията, за която говорите я плати Фондация "Конрад Аденауер" и Института за изследване на демокрацията.

# 12
  • Мнения: 4 916
Кирил Йорданов, който нямаше пари за билбордове, а само за флаери с размерите на пощенска картичка, и то изработени от преработена хартия.
Но ти верно си вярваш в тоз тип, а? Пък нашето семейство го познава от СОУ "Св. Климент Охридски". И трябава да ти кажа, че не е читава персоната, но от едно време разполага с много, ама много, но чужди пари, които в последствие станаха и негови.

Сега вероятно се очаква аз да напиша "А пък нашето семейство..."
Описах нещата каквито бяха тогава, не очаквам на всеки да му стане драго от спомена за загубата на Д.М. (за когото и аз гласувах тогава  ooooh! )

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма значение, важното е че работи за града. Имате ли паркове - имате, имате ли осветление - имате, имате ли детски площадки - имате, кой друг град може да се похвали с това? Безработицата е ниска, престъпността сравнително също, Варна е на ТИМ и това няма да се промени, но поне не взема всички пари, а дава някаква част от тях. Пак питам, колко града могат да се похвалят с това? А Добрин Митев като беше някакъв работник преди 20 години в Полимери Девня, да не би да сте очаквали по добро развитие за града ако беше станал кмет? Че той две приказки не може да върже, какво остава да управлява град. Иначе и аз помня колко убедени бяха всички до един че ще спечели и каква изненада беше че Йорданов спечели. Може да не може да му се даде награда за честност и почтеност на кмета, но е факт че Варна върви напред и нагоре.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт