Разкажете за него

  • 1 744
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Ние вси9чки сме супер жени.
Но има все пак някой, който ни е преобърнал предсавата за мъж.
Кой е той за вас?
Мъжът , който завинаги ще помня ми танцува нещо подобно
http://www.vbox7.com/play:398fa24e
Винаги ще го помня. Имена и места няма да споменавам, защото мисля, че няма смисъл.
Споделете за вашия мъж номер 1!!!

# 1
  • Мнения: 3 423
Не те разбирам. Искаш да кажеш,
че всяка от нас живее или е живяла
с грешна представа за мъжкия пол,
докато изведнъж не се е появил този,
който е обърнал всичко наопаки, така ли...
Не, няма такъв случай при мен. От много
ранна детска възраст знам, че мъжете не
са жени и жените не са мъже. Не се е налагало
някой да ми обръща представите, много съм земна.

# 2
  • Мнения: 2 353
  Всеки е променял и обогатявал по някакъв свой начин представата ми, но не генерално, а някак в различните детайли. Пресен пример - един познат, който бил плакал на "Титаник". Друг (корав българин, който познавам от дете) гледа сапунки и се вълнува. Иначе е страшно перде. Направо ме разби ooooh!

# 3
  • Мнения: 636
Става въпрос  за мъжетете, които са ни променили тотално, от които сме научили много. Оня ден се замислих, че красваци много, но стойноностните мъже са малко. Те сякаш изчезнаха заедно с романтичните времена.
Та все пак: Какво научихте от тоя тип мъже? И как живеете със сегашните си мъжлета?
Лиско, завиждам ти, че си толкова земна душко. Така ми се иска и на мен.............................................

# 4
  • Мнения: 2 563
Първата ми любов каза "Толкова се радвам, че не носиш грим".  Grinning

# 5
  • Мнения: 636
 oops

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 10:32 от michellabams

# 6
  • Мнения: 636
Айде бе мами! СВамо моя милост ли има блянове извън брачното ложе. Хептен ме отчаяхте - вече се чувствам съвсем морално пропаднала Cry Ама и де се наврях точно тука да питам за фатални любови ooooh!
Айде споделете, ако ще и анонимно.
Въшпросът е кой е г-н Различният, този който още ви вълнува, още влиза в съня ви, оня, който няма да забравите сред многото ??? Не искам имена,  а описания bowuu

# 7
  • Мнения: 2 563
Айде бе мами! СВамо моя милост ли има блянове извън брачното ложе. Хептен ме отчаяхте - вече се чувствам съвсем морално пропаднала Cry Ама и де се наврях точно тука да питам за фатални любови ooooh!
Айде споделете, ако ще и анонимно.
Въшпросът е кой е г-н Различният, този който още ви вълнува, още влиза в съня ви, оня, който няма да забравите сред многото ??? Не искам имена,  а описания bowuu

Е този с грима няма да го забравя, но пък никога не бих го предпочела през мъжа си. Не го сънувам, но чат-пат се питам какво прави и си мисля, че ако го срещна на улицата, ще настоявам да пием кафе и да си поговорим.

# 8
  • Мнения: 4 380
Айде бе мами! СВамо моя милост ли има блянове извън брачното ложе. Хептен ме отчаяхте - вече се чувствам съвсем морално пропаднала Cry Ама и де се наврях точно тука да питам за фатални любови ooooh!
Айде споделете, ако ще и анонимно.
Въшпросът е кой е г-н Различният, този който още ви вълнува, още влиза в съня ви, оня, който няма да забравите сред многото ??? Не искам имена,  а описания bowuu

Е..за теб този който сънуваш и този който ти е обърнал представата за мъжете може и да са един и същи... newsm78 На мен още никой не е успял да ми обърне представата. Мъжете са си мъже, прасета, та ако ще и супер влюбена и загубена да си. Joy

Но все пак има един когото сънувам...20-тина години вече. Thinking Мечтаех да бъде първият ми мъж, мечти...мечти...несбъднати. Момчетата на тази възраст са толкова захлюпени когато са влюбени. Беше го страх и да ме заговори. Чудя се какво ли прасе е станал...Жалко че не мога да видя, та белкем се отърся от идиотските сънища.

Какъв беше...Беше най-високия в класа, отличник, музикант. Имаше огромни очи и чувствени пухкави устни. Тъмно-руса леко поотраснала коса с бретон който сресваше настрани и който падаше много красиво. Обличаше се много елегантно. Страхотно караше кънки и танцуваше. И свиреше просто божествено. Беше най-добрият по френски, а аз бях гола вода. Laughing Толкова зле, че ми се наложи да сменя езика за да не си разваля успеха. Де да можехме сега да се сравним... Flutter
Всяка сутрин водеше малкото си братче на детска градина, изглеждаше много грижовен.


За последен път го видях когато бях бременна. Явно току-що се беше върнал от казармата. Случайна среща в магазин. Усетих погледа на някой, обърнах се...и се гледахме отново. И пак не ме заговори. Той беше с приятелка, аз с голям корем. newsm78 Беше много хубав. Crazy
Никога не ме е заговарял и никога не ме е докосвал, но е мъжът най-дълго присъствал в мечтите и сънищата ми.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 04:55 от xenia

# 9
  • Мнения: 25 572
Нямам такъв, който да е преобърнал...? Какво всъщност трябваше да преобърне, бабо Яго, че изтървах нещо нишката?  newsm78
Представата ми за мъжете? Няма такъв. Все една и съща си ми е представата от 17-тата ми година насам, най-много да е станала маааалко по-лоша.  Mr. Green
Корема също никой не ми е преобръщал от много време насам. Последният, който го направи, ми е съпруг в момента и определено е далече от понятието "мъжленце". Най-малкото е странно да се нарече така 120-килограмов мъж.  Joy
Съжалявам, но не мисля, че трябва да се извинявам за това, че не съм се омъжила за някой мухльо!  Crossing Arms
Да сте мислили предварително пък!  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 636
Извинявам се, че не сте разбрали нищо от темата ми Laughing
Самата аз в момента като се чета много малко неща си разбирам. Пуснах я снощи на една бутилка вино Embarassed Wine Glass Drunk Вече си мисля, че трябва да ми се спира интернета след употреба на алкохол ooooh! hahaha
Все пак ако някой има какво да каже, да заповяда. Но си мисля, че е по-добре модераторът да я изтрие.
С мъжът ми до сега сме се хилили за снощните ми изпълнения. Намерил ме заспала до лаптопа smile3537
Айде чао ви и приятна неделя Hug

# 11
  • Мнения: 185
Извинявам се, че не сте разбрали нищо от темата ми Laughing
Самата аз в момента като се чета много малко неща си разбирам. Пуснах я снощи на една бутилка вино Embarassed Wine Glass Drunk Вече си мисля, че трябва да ми се спира интернета след употреба на алкохол ooooh! hahaha
Все пак ако някой има какво да каже, да заповяда. Но си мисля, че е по-добре модераторът да я изтрие.
С мъжът ми до сега сме се хилили за снощните ми изпълнения. Намерил ме заспала до лаптопа smile3537
Айде чао ви и приятна неделя Hug
hahaha JoyРазсмя ме Joy

# 12
  • Мнения: 25 572
Бе ти не беше ли баба Яга?  newsm78
За разлика от тебе бях само на кафе тази сутрин.  Whistling  hahaha
Радвай се, че мъжът ти е широкоскроен и с чувство за хумор.  Wink Познавам жени, които са си изкарвали боя за далеч по-безобидни неща...  Joy

# 13
  • France
  • Мнения: 726
Накарахте ме да се замисля....и нищо не измислих. Била съм влюбена до уши, ама чак пък да ги хиперболизирам не ми се е случвало.
Ако трябва да бъда честна, мъжът ми преобърна представата ми за него, но в негативна посока, за съжаление. Ама това май не се брои.

# 14
  • Мнения: 7 378
Нямам такъв, който да е преобърнал...? Какво всъщност трябваше да преобърне, бабо Яго, че изтървах нещо нишката?  newsm78
Представата ми за мъжете? Няма такъв. Все една и съща си ми е представата от 17-тата ми година насам, най-много да е станала маааалко по-лоша.  Mr. Green
Корема също никой не ми е преобръщал от много време насам. Последният, който го направи, ми е съпруг в момента и определено е далече от понятието "мъжленце". Най-малкото е странно да се нарече така 120-килограмов мъж.  Joy
Съжалявам, но не мисля, че трябва да се извинявам за това, че не съм се омъжила за някой мухльо!  Crossing Arms
Да сте мислили предварително пък!  Mr. Green
Е, как Сийке , отново удари десятката.  newsm10  Ти коя зодия си ? Така много ми допадат репликите ти !  Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт