Училищна треска!!!

  • 10 221
  • 180
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
15 септември 2007 година – изплашени малки личица, огромни букети с цветя, най-хубавите раници, горди родители. Усмихнати учители,  първият звънец, първият чин – гордост , хубави спомени и мъничко тъга....
Така е изглеждал първият учебен ден за нас, така ще изглежда и за децата ни...нали?
Но има едни деца, които нямат тази привилегия.Те няма да усетят трепета да държат мама за ръка отивайки в училище за първи път.А дали ще имат раница, пълна с чудни неща?
Тези деца ще опитат поредна година да бъдат нормални ученици!

И тази година  “Движение на българските майки” организира акция, целта на която е, всички тези деца, да тръгнат на училище така, както заслужават, така, както трябва! С нови ранички, пълни с тетрадки, моливчета и химикалки.

И тази година призоваваме всички, които имат възможност,  да се присъединят към нас на 16.09.2007., от...10:00 до 13:00 часа в Южен парк, входът от към улица Нишава! Ще събираме всичко, което е необходимо на едно дете, да бъде прилежен и добър ученик!
Да помогнем заедно на децата от 5 дома - в Трън, Доганово, област Видин, община Горна Оряховица!


Направете добро - ВКЛЮЧЕТЕ СЕ!


Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 15:43 от Дамаянти

# 1
  • Мнения: 4 195
      
-   Тази година, ще се опитаме да подсигурим около 200 деца от домовете в гр. Трън, Доганово, Видин и Горна Оряховица, като бройката им е над 200, от 1-ви до 12 клас.
-   За целта, нуждите са следните
-    Тетрадки широки редове малък и голям формат
-    Тетрадки широки и тесни редове
-    Тетрадки тесни редове малък формат
-   Тетрадки с големи и малки квадратчета – голям и малък формат
-   Химикалки – всякакви цветове
-   Моливи – всякакъв графит, автоматични и обикновени
-   Флумастри
-   Гуми
-   Острилки
-   Линии, пергели
-   Несесери
-   Раници
-   Водни боички
-   Пластелин
-   Гланцови блокчета
-   Блокчета за рисуване
-   Пастели
-   Цветни моливи
-   Лепило
-   Тиксо
-   Ножички
-   Чертожни комплекти
-   Подвързии за тетрадки и учебници
-   Етикети за тетрадки и учебници
-   Скицници

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 02:34 от Mamma

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
има мплик - ама наистина плик - сигурно поне 50-тшно молива обикновени май ВВ и ВН
и мисля че мога да набавя някой празен лист....
къде и как да ги предам
ако има някой наблизо че се върнах с двете диванета ей сега и не знам от понеделник как ще са си дома...че бяхме малко по провинция
с др думи не знам дали ще мога да излезна извън дома и квартала
мерси

# 3
  • Мнения: 4 195
catnadeen  къде живееше newsm78

# 4
  • Мнения: 2 502
и само да добавя и в тази тема ,
че  Акцията "Училищна треска " ще се проведе и от
 Видинското звено на ДБМ 
на 14.09.2007
в градинката пред СОУ "Цар Симеон Велики "
от 10,00 часа

ще се събират изброените от Дамаянти и ЧутЧут материали за децата ,настанени в  домовете в областта

# 5
  • Мнения: 23
Здравейте на всички!!!Говорих с рекламния отдел на фирмата,в която работя.Мисля,че ги убедих да осигурим известно количество тетрадки Grinning.

# 6
  • Мнения: 4 195
Здравейте на всички!!!Говорих с рекламния отдел на фирмата,в която работя.Мисля,че ги убедих да осигурим известно количество тетрадки Grinning.
Това е чудесно, моля те, свържи се с някой от нас, моя телефон е 8120020 и 0887862363, ако искате да ги вземем направо то фирмата, да не ги разкарваме по акции и тн......само трябва да знаем предварително, за да изготвим договори и свидетелство за дарение  bouquet

# 7
  • Мнения: 23
Здравейте на всички!!!Говорих с рекламния отдел на фирмата,в която работя.Мисля,че ги убедих да осигурим известно количество тетрадки Grinning.
Това е чудесно, моля те, свържи се с някой от нас, моя телефон е 8120020 и 0887862363, ако искате да ги вземем направо то фирмата, да не ги разкарваме по акции и тн......само трябва да знаем предварително, за да изготвим договори и свидетелство за дарение  bouquet
Тетрадките още се отпечатват.Ще се обадя веднага щом имам потвърждение Grinning

# 8
  • around the world
  • Мнения: 651
Здравейте на всички!!!Говорих с рекламния отдел на фирмата,в която работя.Мисля,че ги убедих да осигурим известно количество тетрадки Grinning.
Това е чудесно, моля те, свържи се с някой от нас, моя телефон е 8120020 и 0887862363, ако искате да ги вземем направо то фирмата, да не ги разкарваме по акции и тн......само трябва да знаем предварително, за да изготвим договори и свидетелство за дарение  bouquet
А дали можете да можете дадете и име за контакт, за да се опитаме да се включим и ние в инициативата. Simple SmileSimple Smile

# 9
  • Мнения: 4 195
да
Кристина Николова bowuu Hug

# 10
  • Мнения: 901
Може ли нещата да са рекламни на някоя фирма - в смисъл да имат логото на фирмата върху тях?

# 11
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Може ли нещата да са рекламни на някоя фирма - в смисъл да имат логото на фирмата върху тях?

Da

# 12
  • Мнения: 901
А неизползвани тефтери, тип дневник, от минали години уместни ли са?

# 13
  • София
  • Мнения: 6 743
А неизползвани тефтери, тип дневник, от минали години уместни ли са?

Мисля, че по-големите ще им се зарадват  Hug

# 14
  • Мнения: 1 608
Влючвам се и аз. Само мога ли да дам нещата на някой някъде преди 16-ти. Подозирам, че ще е невъзможно да дойда.

Общи условия

Активация на акаунт