Препоръчайте фирма за мебели по поръчка

  • 874
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Привет.
претърсихме различните магазини за решение за детска стая с три легла и понеже не намерихме, минахме на вариант изработка по поръчка.  Направихме модел, който сме качили в Google sketchup:
http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=bb725f08935d1 … 96add2ed2bedbd0c8

Търсим фирма/човек, който да може да го реализира.
можете ли да препоръчате такива, които знаете че работят по поръчка и проект на клиента, доволни сте и не биха били алчно скъпи.
благодаря

Приемаме и всякакви коментари как да осъвършенстваме модела.

# 1
  • Мнения: 533
От какъв материал искате да е изработено и какъв ще е цветът?
Моделът който сте направили е нещо сбъркан  -  положението на  стълбичките?

# 2
  • Мнения: 74
По въпроса за материала ще разчитаме на преценката на майстора - ясно е, че ще бъдат някакви плоскости, но понеже не сме експерти в областта, приемаме предложения - съобразно технологията на изработка, здравината и т.н....
Стълбичките верно не са нарисувани, но понеже за нас е ясно - ще са м/у долното (основно) легло и горното - отпред.
Скицата все още е в процес на работа и доуточняване ...
Цветът не мисля, че е от основно значение - ще го решаваме последно Simple Smile. Но както се вижда - нарисувала съм го в нещо светличко... като си мисля и евентуално за два тона на един цвят.

# 3
  • Мнения: 533
Три дечица ли имаш , или едното легло е за таткото когато е наказан? moresmile

# 4
  • Мнения: 950
http://www.esnips.com/doc/6b536d1b-6e12-41b7-b67a-798d09b20e0d/phpThumb.php2
Здравей elija с удоволствие бих ти помогнала с каквото мога ,това е една снимка която свалих от съществуващ магазин за мебели /ако се сетя коя е/ няма ли да ти е по добре да вземеш готов модел и да се мъчиш с някоя непозната фирма  newsm78
Успех и като направите стаята на децата със здраве да си я ползват и да се радват много  Hug

# 5
  • Мнения: 74
Благодаря ти, гледахме ги и тези, но нещо не ни пасва тая работа с чекмедженцата отстрани, а и най-долния матрак може да бъде дебел най-много 5 см, което не ми се вижда особено оптимално. От друга страна, така или иначе ще ни трябват и шкафчетата и гардеробчетата, които сме включили в нашия модел. Проблема е, че не знам доколко леглото ще се оскъпи от тях и изобщо дали е икономически целесъобразно правенето на мебели по поръчка. Някой има ли идея колко трябва да струва такава детска стая?

Общи условия

Активация на акаунт