Има ли от вас бивши спортистки ?

  • 3 550
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Има ли от вас бивши спортистки ? Художествена или спортна гимнастика , акробатика .... и др. ?

# 1
  • Мнения: 5 478
Балета брои ли се?  Whistling  Май не...  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 079
Синхронно плуване .

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Има ли от вас бивши спортистки ? Художествена или спортна гимнастика , акробатика .... и др. ?

Фигурно пързаляне. Тренирала съм и скокове във вода и лека атлетика - висок скок, но за по-кратък период.

# 4
  • Мнения: 5 462
E брои се и балета , нищо че е изкуство .

# 5
  • Мнения: 5 622
Чак спортистка, кой знае колко изявена, не, но съм тренирала много неща- худ. гимнастика(напуснах, защото искаха да влизам в спортно у-ще  Crazy), Плуване, тенис, волейбол...ще изпусна нещо, сигурна съм.

Иначе и в момента си тренирам/играя тенис, но разбира се е за поддържане на форма, не за да постигам спортни резултати...

# 6
  • Мнения: 6 417
13 години плуване  help

# 7
  • Мнения: 5 462
В момента дават за Диляна Георгиева по Бтв .Много ми е интересно какво стана със Златните момичета всяка поотделно .Коя с какво се занимава , къде е и изобщо за живота им след това.

# 8
  • Мнения: 5 622
Диляна не беше ли в Австралия? Или бъркам?

# 9
  • Мнения: 1 079
И аз гледам за Диляна ,сега ще потърся филма - Златните момичета на Нешка ,че ми стана интересно .Аз се отказах по ред причини ,главната травма .
Буба ,в Нова Зеландия - моята мечта .

# 10
  • Мнения: 5 622
Така ли беше..Чудих се Австралия ли беше Н. Зеландия ли беше..  ooooh! Все е на райско място де.....

# 11
  • Мнения: 5 478
Е, щом се брои значи и аз се вписвам. Само че не бивша, а настояща и дай, Боже, бъдеща  Laughing

Много харесвам Нешка Робева. Миналото лято гледах един нейн спектакъл "Арамии".

# 12
  • София
  • Мнения: 6 522
11 години плуване - училищни и студентски състезания "Златна рибка" и т.н..

# 13
  • Мнения: 5 462
Бъркаш , бъркаш .Диляна Грозданова мисля че тя беше Австралия.

# 14
  • Мнения: 5 622
Бъркаш , бъркаш .Диляна Грозданова мисля че тя беше Австралия.

Не бе. Диляна Грозданова не беше ли преди Тв водеща(новините)?  WinkТя пък от кога е в Австралия?!
А аз говоря точно за Диляна Георгиева.(пак се отплеснахме..)

Общи условия

Активация на акаунт