едно въпросче........

  • 4 260
  • 91
  •   1
Отговори
 Добър ден, моля помегнете да разрешим един спор между мен и моят съпруг.
 Така! ситуацията е следната: Отиват, седем мъже на море (приятели от двайсет години) там ги чакат още трима такива.......отиват с ясното съзнание и цел де се напиват три дни и три нощи,без жени, деца, приятелки.......само те!" да закрият сезона". Обачееее, една тяхна съученичка, казва- и аз, идвам. Казвам, съученичка, а не приятелка, защото не я бяха виждали до преди шест-седем, месеца.Била им е приятелка, тогава,но знаете как е, всеки тръгнал в разилчни посоки и така минали, двадесет години....................ама, те не! Ние, (казвам ние,защотоо....) си знаем  проблемите и мъките,радостите и семействата, абе ученическата компания, вече е една голяма семейна компания с всичките му екстри- "мога ли да оставя при вас днес детето,защото......:ще вземете ли Ния с вас на море, че ние няма да ходим.......:правим ремонт- елате да боядисвате..........ясна ви е картинката, предполагам! Та да се върнем на въпроса! Питам, аз моя мъж "абе, какво ще прави тя с вас?" А, той "какво лошо има?" ми няма лошо, ама какво ще прави тя с вас? ще  пие на равно с вас, ще разказва за казармата, с две думи ще забрави за няколко дни, че е жена и ще се потопи в един изцяло мъжки свят ( щото, всички знаем, че мъже, като се съберат не си говорят за децата........) Тя, била мъжко момиче! ми и аз съм мъжко момиче и съм за, приятелствата между мъже и жени, не всичко е секс! Ама, какво ще прави тя с вас? Каде и е мястото в този случай? Защо ти (въпрос към Мартин, мъжът ми) не идваш с мен, когато сме женска компания, някъде?.........защото, в този момент няма място един мъж в тази женска компания. Ами, добре де, какво ще прави тя с вас?  та, така! Преложиха ми те на мен да отида,ама аз викам не, идете и се "налудувайте " нямам работа аз, там! И, те : еееееее, евала Пуканка, разбираш ги ти мъжките работи! Еми,защото ги разбирам, или поне така си мисля, питам какво ще прави тя с тях и казвам, че няма работа там в този момент. Мартин, казва- не си права, това е друго! Та, въпроса ми е- права ли съм или е наистина, друго? Аз си  имам мой отговор, ама ще го споделя по- късно.     
 Стана, малко дълго и можеби объркано, надявам се да се ориентирате и да порасъждавате с нас.  Благодаря

# 1
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Малко ти е объркан поста, ама основното схванах.
Ами какво ще прави с тях. Ще се налудува и тя. Тя им е съученичка. Сигурно са били в една компания, имат си общи спомени. Не знам. На мен лично не ми се вижда странно присъствието й там. Още повече, че явно мъжете я приемат, а не са й казали да не идва.

# 2
  • Мнения: 599
Да и аз мисля,че са били в една компания.Абе мисля въобще да не се притесняваш/освен ако не премълчаваш нещо/

# 3
  • France
  • Мнения: 726
За мен не е нормална реакцията на съученичката- сама жена с 10 мъже newsm78. Освен да иска да си го сложи, друго не виждам.
А всъщност, и идеята мъжът ми да отиде на море с приятели, а аз да седя в къщи с детето не ми допада. За риба да отиде за 2-3 дена - да, ама на море, където изкушенията след 3-4 питиета изглеждат достижими......

# 4
  • Мнения: 2 211
Не съм някоя ревнивка, но тая съученичка ми е подозрителна. Какво толкова интересно ще прави само в мъжка компания три денонощия? Тя няма ли си мъж и деца?

# 5
  • Мнения: 4 555
Б.си и пунктуацията праскаш, честно ooooh!

Иначе предполагам мацката иска просто да се почувства специална. Сама с 10 мъже...  Rolling Eyes
Пък може някой от тях да е ученическата й любов, де да знаеш.

# 6
  • Мнения: 2 211
Б\Пък може някой от тях да е ученическата й любов, де да знаеш.

То май така ще излезе накрая.

# 7
  • Мнения: 260
Тая сама на море с толкова мъже-да не е . . .

# 8
  • Мнения: 1 942
Ситуацията схванах! Ама не схванах що ти се питаш дали и е мястото там или не.  newsm78 Кво ще я натириш ли? Мъжете я приемат, на момичето му се ходи, тебе тая работа май не те касае.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 568
Аз мисля ясно и категорично,че не е нормално! Peace

Не съм ревнива и нямам такива предразсъдъци,но....щом са решили по-мъжки,да се държат като мъже-по мъжки! Naughty

Идва една жена и айдееее принципите кучетата ги яли!
Щом е така според мен те освен напиването ще правят и други неща! Не ти тикам мухи,но за мен това не са принципи! С нея могат да излязат преди или в последствие и спокойно да и обяснят замисълът на тяхното отиване в този момент и че на нея няма да и комфортно в такава компания ,нито на тях,защото те ще си говорят"за мъжки неща"! Това не е среща на съученици ,нали?!

# 10
  • Мнения: 22 343
По всичко личи, че жената е закъсала за секс. ))))
А три дни в компанията на 10мъже, които имат намерението да се напиват - със сигурност ще и се отвори парашута. ))

# 11
  • Мнения: 1 731
И аз щях да питам същото като тебе:
Какво ще прави тя с вас? newsm78
Със сигурност е закъсала и то здравата.Да идат на заведение за една вечер да се видят -да ,ама 3 дни?Незнам .Не ми се вижда чиста тая работа. #Crazy
Ама и едно е ясно:Че нищо не можеш да направиш . Thinking

Да уточня че не съм от ревнивите. Sunglasses

# 12
  • Мнения: 524
Ами, защо нищо да не може да направи, при създалата се ситуация, моят любим нямаше да замине изобщо или ако отиде, да изпрати и мен с приятелка по женски на море да се напиваме. Но за мое щастие, моята половинка не би постъпил така с мен, имам му абсолютно доверие.

# 13
  • Мнения: 1 800
Аз разбирам мъжа ти и другите, че не им пука, ако тя отиде. Те така или иначе ще се напиват и купонясват. Дали тази е там или не едва ли наистина има значение за тях.
Ама нея не я разбирам- cама с толкова мъже newsm78. Аз имам много приятели, но никъде не бих тръгнала само с тях, при условие, че аз съм семейна или те. Незнам или тя го дава много мъжката, или наистина има  други нужди Thinking

# 14
  • Мнения: 1 568
Аз разбирам мъжа ти и другите, че не им пука, ако тя отиде. Те така или иначе ще се напиват и купонясват.




И една свирка няма да има дойде излишна(извинявам се)   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт