Златните момичета на България - преди и след това ?

  • 1 526
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
 Да си поговорим за Златните момичета . Коя къде е какво става с тях сега и т.н. Ще интересно тези които са тренирали по тяхното време или малко с тях да разкажат нещо .Все пак са тренирали по поти едно и също време.

# 1
  • Мнения: 1 072
Златните момичета и момчета.

Преди математическата учих в спортно училище. Помня доста бивши и някой сегашни спортни звезди. А до скоро виждах и един фудболист и една волейболистка, за които си спомням, че бяха надежди, като пазачи на паркинга зад офиса ни. Винаги ми ставаше тъжно, някога цялото училище ги аплодираше, а сега бившите им съученици извръщат глава, сякаш не ги познават.

# 2
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
В събота даваха по "Другата България" бившата златна гимнастичка Диляна Георгиева. Живее в Нова Зеландия и има ресторантт!!! Peace

# 3
# 4
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз съм голяма почитателка на худ. гимнастика и я следя. За съжаление обаче, поради ЕГН-то ми не съм била свидетел на успехите на златните момичета. Но съм чела и съм се интересувала.
Ще ми е интересно да следя темата и това, което ще споделяте по нея. Grinning

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 838
мисля, че Бианка Панова в момента е хореограф на концертите на Мадона. Преди една седмица го четох в един форум за Мадона

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Много ги харесвах - имах албум със снимките им и постиженията. Исках да съм като тях и въпреки теглото на спорта и режима.
А за Диляна Георгиева нещо?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 838
В събота даваха по "Другата България" бившата златна гимнастичка Диляна Георгиева. Живее в Нова Зеландия и има ресторантт!!! Peace
ето за диляна георгиева  Hug

# 8
  • Мнения: 27 524
Скоро в едни списание имаше стари и нови снимки и за всяка беше разказано къде е и какво прави. Само Лили и Илияна са си в България.

Общи условия

Активация на акаунт