кажете тънкости за лесно оригване на бебока

  • 514
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Здравейте мами. Ние отскоро сме си вкъщи и хапваме с голямо настървение, но имаме проблем с оригването. когато я сложа на раменце винаги заспива и изобщо често заспива по време на самото кърмене. което води до факта, че оригването го пропускаме и след това като я сложа в креватчето връща малко храна. Често се дави и диша тежко. Моля споделете вашия опит за оригването на бебоците и някакви други успешни пози за постигането му с изключение на тази на раменце. Мерси!

# 1
  • Мнения: X
Записвам се за темата, защото при нас е същото. Да не говорим, че едно кърмене се превръща в 20 минути сукане и още поне толкова оригване /често безрезултатно/.

# 2
  • Мнения: 4 496
Държах я с ръка,минаваща отдолу през цялото и тяло,а главичката и лягаше на вътрешната сгъвка на лакътя ми,както когато имаше колики,но малко по-изправена.Не мога да го обясня по-добре. newsm78

# 3
  • Мнения: 1 883
Записвам се за темата, защото при нас е същото. Да не говорим, че едно кърмене се превръща в 20 минути сукане и още поне толкова оригване /често безрезултатно/.

Нормално е да суче толкова дълго. Може и повече. WinkГолемия син сучеше по 40 мин., малкия по 5-10. Сега ще видим дребната по колко време ще суче. Мойте деца не са се оригвали, а съм ги носила и по 1 час. ooooh!Накрая се отказах.

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Пробвай докато е на рамото ти да я потупаш по гръбчето...леко разбира се. Laughing

# 5
  • Мнения: 3 478
Държах я с ръка,минаваща отдолу през цялото и тяло,а главичката и лягаше на вътрешната сгъвка на лакътя ми,както когато имаше колики,но малко по-изправена.Не мога да го обясня по-добре. newsm78

За нас това беше 100% гаранция за оригване. И аз имах трудности в началото после почнах по този начин и всичко си дойде на мястото Peace

Общи условия

Активация на акаунт