За какъв период от време ви стига една спирала ?!?!

  • 3 188
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 645
За какъв период от време ви стига една спирала ?!
Замислих се по този въпрос след като чух,че колежката ми използва една спирала повече от 6 месеца. Чудно ми стана защото аз едва изкарвам и месец с една спирала и почти всеки месец си купувам нова. Преди време не беше така-карах с една от 2 до 3 месеца, но в последно време много бързо свършва. Слагам си всеки ден спирала, или да кажем 5-6 дена в седмицата.Пробвала съм какви ли не марки и все същото-в края на месеца са на свъшване или изсъхват. Да уточня не я ""помпам" и слагам по два пласта на всяко око.
Айде кажете вие сега,че ми е много любопитно само при мен ли е така.

# 1
  • Мнения: 765
И аз близо година използвам една спирала , но може би защото винаги имам поне 2 , които ползвам едновременно понякога слагам кафява , понякога черна , в момента имам и водоустойчива и ги редувам според случая  . Но дори да беше една бих я ползвала поне 4/5 месеца . Никога не съм изразходвала спирала за месец  Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 2 160
Имам 3 и ги редувам . Така ,че ми се налага да купувам на около 6 месеца понеже изсъхват.

# 3
  • Мнения: 6 155
За около 3-4 месеца  Rolling Eyes
За месец ми е абсурд да изхабя спирала.

# 4
  • Мнения: 2 132
Аз моята я ползвам близо година. Слагам по един пласт, всеки ден. Не ми е изсъхвала ако я затварям добре. А и е от по-голямите опаковки. Нова си купувам не защото ми е свършила старата, ами за разнообразие. В момента имам 2 Simple Smile

# 5
  • Мнения: 10 685
И да ви стига за повече време, хубаво е спиралите да се ползват максимум три месеца, тъй като вътре влизат прашинки, спиралата се замърсява и могат да се възпалят очите  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 199
Година, но изсъхва да  Tired
не мога да ползвам, често, понеже са ми чувствителни очите  Flutter

за това по уважителен повод  newsm03

# 7
  • Мнения: 1 028
Аз моята я ползвам близо година. Слагам по един пласт, всеки ден. Не ми е изсъхвала ако я затварям добре. А и е от по-голямите опаковки. Нова си купувам не защото ми е свършила старата, ами за разнообразие. В момента имам 2 Simple Smile
Е хубаво де,те на спиралите обикновено дават годност 6 месеца след отваряне,ама пък всеки може да си слага каквото и както си иска де.

# 8
  • Мнения: 1 368
МАХ време е до 3 месеца, като слагам всеки ден и не повтарям, разбира се.
След това четката се втвърдява и дори и да имам малко от спиралата я хвърлям.

# 9
  • Мнения: 2 132
Аз моята я ползвам близо година. Слагам по един пласт, всеки ден. Не ми е изсъхвала ако я затварям добре. А и е от по-голямите опаковки. Нова си купувам не защото ми е свършила старата, ами за разнообразие. В момента имам 2 Simple Smile
Е хубаво де,те на спиралите обикновено дават годност 6 месеца след отваряне,ама пък всеки може да си слага каквото и както си иска де.
Еми не си пазя кутийките и не знам колко и е срока. Не съм имала проблем с очите, консистенцията и е била добра.

# 10
  • Мнения: 7 186
Не знам точно колко, но е повече от месец и не повече от 2-3 месеца.

# 11
  • Мнения: 4 916
2-3 месеца.

# 12
  • Мнения: 2 407
5,6 месеца,но имам поне още 2.

# 13
  • Мнения: 1 951
Към 3 месеца някъде, но и на мен ми направи впечатление че напоследък по-често купувам спирали  newsm78

# 14
  • Мнения: 364
С една спирала изкарвам най-много месец и половина. Но и аз си слагам по два пласта на око.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт