Изпирате ли новозакупените дрехи?

  • 10 831
  • 233
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Много съм спорила познати и за това искам мнението ви.
Изпирате ли ги или направо обличате?

# 1
  • Мнения: 4 053
първа опция

# 2
  • Мнения: 1 568
Много ми е интересно някои ще каже ли не  Joy
Това гласуване е безсмислено според мен   bouquet

# 3
  • Мнения: 272
Да, винаги!

# 4
  • Мнения: 1 564
Да.Винаги. wash hang newsm10

# 5
  • Мнения: 2 211
Да, но първо внимателно прочитам инструкциите за пране на етикета.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 702
Отговорих с ДА, но мисля, че анкетата не е съвсем прецизна: от пуловер по-връхно (вкл.пуловера) не пера.

# 7
  • Мнения: 223
Aми да си призная,че понякога не Blushпросто нямам търпение да си облеча дрехите които съм купила,но има и такива случаи,в които съм го правила!

# 8
  • Мнения: 750
Не винаги....  Rolling Eyes
Защото 4есто се слу4ва да си купя примерно дънки,блуза,яке.....от един и същи магазин и разбира се нямам търпение да се фръцна с новият 4еиз дрешки...излизам от магазина направо преобле4ена от горе до долу!
А за бельо ако става дума....разбира се,4е първо пера!
Но за дрехи,особенно ме гони мания за дънки....Както в4ера,направо си останах с тях!
Много ми е интересно някои ще каже ли не  Joy
Това гласуване е безсмислено според мен   bouquet

Ето,4е аз казах,не!
Посмейте се сега! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 147
   Задължително. Не пера единствено палтата Simple Smile Имам приятелка, която работи в склад за дрехи на едро, внос от Турция  -  тя ми каза:" Винаги пери!". Дрехите преди да дойдат в магазина са били по складове, камиони, един господ знае къде са се въргаляли.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Зависи. Какво странно има да облечеш дреха направо от магазина? Костюмите си за работа например никога не ми е хрумвало първо да ги занеса на химическо и после да ги нося Laughing Връхни дрехи също. Пера основно бельото, трикотажните блузки, такива работи.

# 11
  • Мнения: 3 334
преди години не го правех от невежество,но сега определено го правя дори и само с вода и омекотител.Само костюмите не пера предварително.

# 12
  • Мнения: 1 568
Не винаги....  Rolling Eyes
Защото 4есто се слу4ва да си купя примерно дънки,блуза,яке.....от един и същи магазин и разбира се нямам търпение да се фръцна с новият 4еиз дрешки...излизам от магазина направо преобле4ена от горе до долу!
А за бельо ако става дума....разбира се,4е първо пера!
Но за дрехи,особенно ме гони мания за дънки....Както в4ера,направо си останах с тях!
Много ми е интересно някои ще каже ли не  Joy
Това гласуване е безсмислено според мен   bouquet

Ето,4е аз казах,не!
Посмейте се сега! Mr. Green





  love001

# 13
  • Мнения: 398
Изпирам всичко, с изключение на чорапите.

# 14
  • Мнения: 668
Задължително ги изпирам!

Общи условия

Активация на акаунт