а за постригване по време на бременност

  • 2 714
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 604
Извинявайте за глупавия въпрос ама... За боядисване по време на бременност се изписа много-дали е вредно или не.  А постригвали ли сте се докато сте били бременни? Знам за уеверието, че така се реже пишлето на момченцето. Ами ако чакаме момиченца? Тогава ? Вие постригвали ли сте се ?

# 1
  • Мнения: 8 999
Ох, пак ли? Стига с тия дивотии, бе хора! Режели пишлето на момчето - това направо ме потресе.

# 2
  • Мнения: 3 360
 smile3514

Да,подстригвах се и децата ми си имат всичко.

# 3
  • Мнения: 179
и аз се постригах хм.........ще слушам някакви баби.

# 4
  • Мнения: 19 272
ти как мислиш?9месеца да не се подстригваш ли?ами че на някои бременни им падат косите и ако не се подстригват, ще заприличат на проскубани кокошки.

# 5
  • Мнения: 38
Не мога да повярвам, че през 2007г, млади и умни момичета все още задават подобни въпроси! Това е просто смешно! Няма сега 9 месеца да ходим като идиоти я??? Замислете се малко, как може едно подстригване или боядисване по какъвто и да било начин да се отрази на бебето???

# 6
  • Мнения: 6 607
И за подстригването и за боядисването са се изписали достаааааааа теми и ми писна да отговарям-ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ!!!!

# 7
  • Мнения: 1 183
И за подстригването и за боядисването са се изписали достаааааааа теми и ми писна да отговарям-ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ!!!!
Peace

# 8
  • Мнения: 724
Офффффф стига  де хора.Това са глупости и то ГОЛЕМИ!Естествено че съм се боядисвала и подстригвала.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 585
И за подстригването и за боядисването са се изписали достаааааааа теми и ми писна да отговарям-ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ!!!!

И аз. Whistling

# 10
  • Мнения: 7 723
Поредната тема за бабини трънкини! Crazy
Аз пък винаги искренно съм се ядосвала като видя
не поддържана, зле изглеждаща бременна жена  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 865
Извинявайте за глупавия въпрос ама...  Ами ако чакаме момиченца? Тогава ? Вие постригвали ли сте се ?
Да,да да .Боядисвах се,постригвах се и то всеки месец!На момиченцето всичко си му е на ред.И на голямото му няма нищо!

# 12
  • София
  • Мнения: 622
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire
Апропо -поДстрижка

# 13
  • София
  • Мнения: 3 249
Да, подстригвах се.

Все още търся отговор на въпроса как аджеба ще "отрежа" пишлето на детето, при положение, че полът е определен в момента на зачеването и нищо не би могло да промени този факт.

Но ако някой си търси оправдания да не се поддържа... Tired

# 14
  • Мнения: 1 546
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire

 Joy hahaha Joy

Постригвах се вече два пъти и смятам пред раждането пак да ида.Няма да си плаша бебто, я!Не мога да си представя каква разплетена, цъфтяща кошница с избили черни корени бих била до сега... Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт