Прощъпулник

  • 767
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 537
Здравейте, момичета и момчета Simple Smile Незнам дали това е най - удачното място за въпроса ми, но сметнах че щом много хора влизат тук ще е най - добре Simple Smile Ще ходим на прощъпулник на малкия на едни приятели, а не можах да намеря никъде, а и мои познати не можаха да ми кажат дали се носи нещо - подарък за детето или пък нещо друго. Ще бъда много благодарна, ако някой от вас сподели нещо по въпроса   bouquet Тъкмо ще съм подготвена и за нашия прощъпулник  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 731
Няма начин да няма вече такава тема.Разрови се с търсачката и ще я намериш.

# 2
  • Мнения: 417
Носи се подарък или се дават пари. Peace
Поне аз винаги взимам подарък.

# 3
  • Мнения: 657
Прощъпулника на малкия го направихме на Рожденият му ден, та беше 2 в1 Mr. Green. Всъщност той проходи около месец по рано и вече си стъпваше доста уверено, но искахме да присъстват всички на това събитие(аз съм от друг град) и искахме да присъстват и родителите ми. Та подаръци имаше newsm78, ама те са за РД иначе до сега не съм ходила на друг прощъпулник и не знам, какво се носи

# 4
  • Мнения: 2 211
Да, носи се подарък.

# 5
  • Мнения: 678
носи се подарък
Ние получихме много играчки

# 6
  • Мнения: 11 003
И аз знам, че се носи подарък за детето.

# 7
  • Мнения: 84
Какво е това "прощъпулник"? За първи път в живота си я чувам тази дума. Звучи ми като диалект от някой край на БГ.

# 8
  • Мнения: 222
Да,носи се подарък за детето.
Какво е това "прощъпулник"?
Това е обичай,при който се замесва и раздава питка за проходило детенце.Да се "отпусне" и ходи по стабилно.

# 9
  • Мнения: 537
Благодаря ви за идеите, момичета, и аз си мислех за подарък, ама знам ли може да има нещо по традиционно Simple Smile Вече взехме подаръче.

Общи условия

Активация на акаунт