Как давате сокче?

  • 584
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 523
Здравейте,
с риск да започнат реплики от рода - "Колко е редно да се дават сокчета" и т.н. искам да попитам:
Синът ми е изцяло на АМ (просто кърма няма, въпреки желанието и нагласата ми да кърмя). От няколко дни много трудно ака и за да избегна термометър и т.н. започнахме сок от круша.
Та въпросът ми е - как точно се дават сокчетата? С шише или с бебешка лъжичка. Принципно мислех да захранвам след 3ти навършен месец, но започнахме по-рано със сокчето. (За сведение давам на ХИП сок от круша, защото нямаме възможност да си набавяме домашни плодове и зеленчуци).
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 27 524
На тази възраст - с лъжичка, за да е малко и да се поема бавно.
Разбира се, е ненужно  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 447
По-добре да смениш АМ-то с такова, което е по-мазно, за да ака по-лено, отколкото да му даваш какъвто и да било сок! Peace

# 3
По-добре да смениш АМ-то с такова, което е по-мазно, за да ака по-лено, отколкото да му даваш какъвто и да било сок! Peace
Не съм много съгласна,че и смяната на АМ е много хубаво.
 По въпроса-ако  си решила да даваш сок,давай го с лъжичка,поне докато не пие по по-големи количества.И този от сливата на Хип помага повече,ама незнам дали няма много да дразни стомаха,а сигурно имате и колики още... newsm78

# 4
  • Мнения: 5 362

Та въпросът ми е - как точно се дават сокчетата? С шише или с бебешка лъжичка.
Като за вашата възраст-с лъжичка.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157

Та въпросът ми е - как точно се дават сокчетата? С шише или с бебешка лъжичка.
Като за вашата възраст-с лъжичка.
newsm10

Купи прясна круша по добре

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И аз съм на мнение,че прясната круша по ще помогне.
Както са ти казали вече давай с лъжичка.

# 7
  • Мнения: 4 447
По-добре да смениш АМ-то с такова, което е по-мазно, за да ака по-лено, отколкото да му даваш какъвто и да било сок! Peace
Не съм много съгласна,че и смяната на АМ е много хубаво.
 По въпроса-ако  си решила да даваш сок,давай го с лъжичка,поне докато не пие по по-големи количества.И този от сливата на Хип помага повече,ама незнам дали няма много да дразни стомаха,а сигурно имате и колики още... newsm78

Що? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт