A за шампоаните на L'oreal какво ще кажете?

  • 6 389
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
A за шампоаните на L'oreal  какво ще кажете? Днес за първи път ползвах розовата серия за дълга и вяла коса - шампоана и маската и косата ми е значително по-мекичка. Ползвали ли сте и от коя серия сте доволни?

# 1
  • Мнения: 144
И аз ползвам същите-доволна съм

# 2
От месец ползвам Anti-Casse шампоан и балсам, отскоро и маска и съм наистина много доволна. много добре ми се отразяват на косата! Днес видях, че има и някакви ампули от същата серия, а мисля че и от розовата, но не се загледах. Някой ползвал ли ги е вече? newsm78

# 3
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
И аз съм доволна от розовата серия,косата ми е мека и мнго хубаво мирише дълго време след измиване Wink

# 4
  • Мнения: 544
Аз също съм много доволна от шампоана и балсама против накъсване(жълтите) Peace

# 5
  • Мнения: 893
Мн съм доволна от розовата серия на Елсев и жълтата маска пак на Елсев  Hug

# 6
  • Мнения: 948
Аз също съм много доволна от шампоана и балсама против накъсване(жълтите) Peace
В момента и аз тях използвам.Доволна съм! Peace

# 7
  • Мнения: 10 982
Ползвала съм червения за боядисана коса, лилавия за обем и зеления за бързо омазняваща се. И от трите съм много доволна. Hug

# 8
  • Мнения: 4 053
доволна съм,
ползвала съм розовата,червената и сега някаква серия за тънка коса   #Silly

# 9
  • Мнения: 1 313
Розовата серия мирише супер. На някакви бонбони ми напомня Grinning Шампоана бива, но го купувам само заради аромата Blush

# 10
  • Мнения: 1 541
Преди ползвах жълтата серия (не ги купувах от Бг обаче) и бях много доволна. Тези, които купувах тук намаха много общо като ефект. А след като прочетох и колко отровни вещества имало в козметиката на Лореал (имаше статии пуснати тук преди време) и някак вече не смея да купувам никакви евтини шампоани. Ясно, че и в скъпите работата е същата, но.....поне си внушавам, че са по- така  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 952
Ако става дума за серията Elseve - не съм никак доволна.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ползвам шампоани от професионалната серия на Лореал и съм доволна... Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Ползвам шампоани от професионалната серия на Лореал и съм доволна... Peace
Кажи нещо повече-видиве,цени и т.н.

# 14
  • Мнения: 1 002
не ги ползвам ,
преди съм попадала на техни ментаци , разредени шампоани и подобни и няма вече да си купя техни продукти , въпреки че нещата може би са се променили , вече съм предубедена ...

но професионалните им продукти са друго нещо  Grinning

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 11:47 от white_r

Общи условия

Активация на акаунт