От къде дъждобран за дете на 2г?

  • 3 058
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 242
Къде сте виждали да продават? newsm78 Искам от тези най-тъничките, найлонови, да стои в количката. Имаме един тип якенце, много добре предпазва, но е доста плътен, а и му е бая големичък.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 6 242
Виждала ли си го на живо, дали е тъничък? Rolling Eyes

Сега видях, че пише, че е с подплата, не е това, което търся.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 126
За дъждобрана нямам отзиви, но си поръчахме ботушите и са много хубави.

# 4
  • Мнения: 6 314
В магазин Бокал на бул. Янко Сакъзов (срещу театър София) имаше дъждобрани в няколко размера. Не са от най-тънките тип "найлон", но са без подплата и са в плоска чантичка с размери приблизително 15х15 см.
Предлагаха се в различни цветове - розово, синьо и жълто.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
Нашия го купихме от една нижарница в Белите брези, не е от прозрачните, но е много тънък, без подплата, от много мекичка найлонова материя, испански, с тик-так копчета и връвчица на качулката за да се прибере плътно до лицето (както на якетата).

# 6
  • София
  • Мнения: 6 242
Много ви благодаря!  bouquet  bouquet

Този "Бокал" не ми е хич далеч и ще намина да видя какво имат там.

nati_nat, а можеш ли някакъв адрес да дадеш на книжарницата или направо да поразпитам и в книжарниците наоколо. На мен точно такъв ми трябва, тип "найлон".

# 7
  • София
  • Мнения: 231
Аз  купих  от  Супер Мечо  в кв.Стрелбище тъничък  с  тик-так  копчета и  качулка .Много  е  удобен.Предполагам,че  го  има  и  в  другите  магазини  на  веригата. Между  другото  на  смешна  цена  - 3,50 лв.  А  е  хубав и  върши  работа.

# 8
  • Мнения: 600
кафенцето, къде  е този магазин в стрелбище, на път ми е и искам да мина, нали вече се задава дъждовния сезон.

# 9
  • София
  • Мнения: 231
Намира се на  същата улица,на която е Здравната каса(ако я знаеш) - Енос ,номер 6  или  9  ,не  видях точно .   Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 181
И нашият е от Бокал,струваше към 5лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 298
Много ви благодаря!  bouquet  bouquet

Този "Бокал" не ми е хич далеч и ще намина да видя какво имат там.

nati_nat, а можеш ли някакъв адрес да дадеш на книжарницата или направо да поразпитам и в книжарниците наоколо. На мен точно такъв ми трябва, тип "найлон".

Книжарницата е на ул. "Хайдушка гора" и номера май беше 49 или 47, по-скоро първото и е на 40-50 метра от пресечката на тази улица с "Дойран" (където минават тролеи 9 и 2). В една кооперация, от едната страна на кооперацията е детски магазин Буратино от другата детски магазин Pigeon baby. Книжарницата е по средата и се казва Люмар. Те са вносители на тези неща (изпански -  ранички, чанти и какво ли не....) - и зареждат и други книжарници - знам го, защото моя мъж в рекламната си агенция им прави някакви каталози с продуктите, дето ги дават на книжарниците. Ако кажеш в кой квартал си като минавам оттам (до 1-2 дни най-много) мога да питам дали зареждат някоя книжарница близо до вас. Ако ми остане малко време ще снимам дъждобрана да го пусна тук, много е сладурски  Laughing 

# 12
  • Мнения: 1 712
В магазин Бокал на бул. Янко Сакъзов (срещу театър София) имаше дъждобрани в няколко размера. Не са от най-тънките тип "найлон", но са без подплата и са в плоска чантичка с размери приблизително 15х15 см.
Предлагаха се в различни цветове - розово, синьо и жълто.
Peace И нашият е от там

# 13
  • София
  • Мнения: 6 242
Ако кажеш в кой квартал си като минавам оттам (до 1-2 дни най-много) мога да питам дали зареждат някоя книжарница близо до вас. Ако ми остане малко време ще снимам дъждобрана да го пусна тук, много е сладурски  Laughing 
Супер си! Х. Димитър, Суха река, по центъра също (НДК, Лъвов мост). Но не се ангажирай специално. Blush

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Вчера в Хепиленд имаше тънички на Дисни по 12лв намалени

Общи условия

Активация на акаунт