Бебето ми много рита

  • 11 138
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте мамчета! Ше съм ви много благодарна ако ми кажете вашите бебчета до кога ви ритаха в коремчетата?Аз имам още две седмици до раждането и още ме рита много. Притеснявам се да не би да е много малко бебето ми? Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 10 982
Моето си ме риташе до последно Hug Роди се 2,850 кг и 49 см - като за момиче добре.
Не се притеснявай, вече си на финала! Леко и безпроблемно раждане ти желая Hug

# 2
  • Мнения: 1 896
Моето също не ми даваше мира до последно.
Роди се 2.350 и 46 см, но 20 дни преди термина.И досега си  е доста подвижен и енергичен.
Не мисля, обаче че има зависимост между това колко рита бебето и размерите му при раждането.Възможно е твоето бебче  просто да е по-швъкливо.
Леко раждане ти желая   bouquet

# 3
Моето ме риташе до последно,дори когато ми започнаха болките също #Cussing out,хем боли, хем рита  #Crazy.Докато с първата бременност много,много не съм я усещала да рита,просто си беше по кротка-бебката,а синчето си показа рогцата още като се появи на бял свят baby_neutral,какъвто си беше в корема такъв е и до днес Peace.Така че си е от бебче до бебче Peace,няма от какво да се притесняваш просто е по палаво-УСПЕХ И ЛЕКО РАЖДАНЕ!!! Peace

# 4
  • Мнения: 1 044
Като бях бременна, четох, че било хубаво на ден да усетиш поне 10 ритника след като влезнеш в седмия месец. Аз веднъж, в осмия месец бях, преброих 110 ритника.  Особено активен ставаше вечер, като си легнех и се опитвах да спя и след като хапнех нещо. Усетих го в 5тия месец и от тогава то не бе плуване, обръщане, ритане, чудеса. Роди се секцио, заради оплетена двойно пъпна връв/изобщо не се учудих като ми казаха затова/ и беше 2750 г и 48 см.

# 5
  • Мнения: 4 496
Не се притеснявай,че ще е малко!Мойта хубостница риташе като за световно,също си мислех като теб,че е малко бебето,и затова рита много-защото има много място.А тя се роди 4 кг! Mr. Green

# 6
  • Мнения: 789
2-3 дни преди раждането се укроти. Общо взето си беше кротко бебе, доктора се шегуваше, че сме се разбирали по женски  Grinning Докато си спях си спеше и тя, нито една нощ не съм будувала заради ритници!
Леко раждане ти пожелавам!

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И мен много ме риташе до последно (или по-скоро шаваше и се преплъзваше).
Той и сега си е така-на едно място не стои. smile3540
Наслаждавай се на последните дни спокойствие.Леко раждане!  bouquet

# 8
  • Мнения: 38
Все едно за себе си чета  Laughing
И на мен ми остават 2 седмици до термина, а бебока не спира да рита! И то ритане е меко казано - то не са кълбета, подскачане, въртене... Точно като легна да почивам се размърдва най-много! Голямо дяволче е  Heart Eyes Сега явно се е смъкнал малко надолу в подготовка за излизане, защото любимата му играчка е пикочният ми мехур.... Crazy

# 9
  • Мнения: 1 216
Моите такива шутове раздаваха, че не можех да си намеря място

# 10
  • Мнения: 107
Рая се роди 3,035 ,50см и до последно риташе много,бях чела че в последния месец ,ритането означава ,че бебето страда ,естествено се бях притеснила много,но лекарката ме успокои,че просто някой бебета са по -подвижни.Леко раждане newsm10

# 11
  • Мнения: 1 672
моето бебче си ме риташе до последно , а не беше малко като се роди Simple Smile



# 12
  • Мнения: 2 746
Моето обича да ме шашка.Има дни в които го усещам само 4-5 пъти, друг път по много повече.Особено между 4 и 6 часа сутринта - лелеее, любимото му време да ме ритка..... Laughing

# 13
  • Мнения: 1 671
Рита, защото вече му е тясно. В смисъл - голямо е вече за пространството, което му предоставя утробата ти.
Не е малко бебето, не се връзвай на такива мисли.
И двамата ми синове ме ритаха като футболисти на светолно, родиха се 3100 и 3350 гр

# 14
  • Мнения: 75
Все едно за себе си чета  Laughing
И на мен ми остават 2 седмици до термина, а бебока не спира да рита! И то ритане е меко казано - то не са кълбета, подскачане, въртене... Точно като легна да почивам се размърдва най-много! Голямо дяволче е  Heart Eyes Сега явно се е смъкнал малко надолу в подготовка за излизане, защото любимата му играчка е пикочният ми мехур.... Crazy
Благодаря ти много за информацията. Леко раждане ти пожелавам и кураж.

Общи условия

Активация на акаунт