дъщерями ме хапе

  • 500
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
от няколко дни дъщеря ми ме хапе,тя е на 1г4м и никнат зъби,но забелязвам че и доставя голямо удоволствие да ме хапе,скубе и да вика на-на  мамо.никога не съм я докосвала да кажеш че го е видяла някъде,нито пък сме в такава среда,тя е най-обичаното и обгрижваното бебе,винаги е обградена с внимание.незнам може би е период защото на  моя приятелка малката също я хапе.даже днес за наказание я оставих в кошарата сама и тя като видя че не може да ме докопа захапа кошарата.На вас случвало ли се такова нещо?

# 1
  • Мнения: 1 347
И нас синът ни ни хапе, очевидно с огромна любов - прави го, когато е доволен, щастлив и иска да изрази обичта си към нас. Но колкото и да ми е драго от тези му чувства, ще трябва да се отучи, че почва месо да къса  Joy

# 2
  • Мнения: 341
ами тя преди ме хапеше,като иска да ме цунка,но сега като не стане на нейната,например като нея пусна да ходи свободно където си поиска и я вдигна тя ме захапва,и други случаи когато се опитам да я преспя и гушкам тя маха бибата и отваря една уста дане ви казвам.

# 3
  • Мнения: 1 347
Аааа... значи се е въоръжила Simple Smile Нашият не се е сетил още да си използва така зъбките, но може би да очаквам  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 049
Така са на тази възраст, моята е същата на 1 г. и 5 мес... Като и чистя зъбките понякога така ме захапва и колкото повече и викам не, тя толкова повече го повтаря и го обръща на игра. Като я прибирам отвън от игра, а тя не иска започна отскоро да негодува като ме скуби или други такива  newsm78 Но аз все и повтарям, мама не се скуби, не се хапе и не се удря, а само се милва и тя това го разбира и започва да ме милва тогава с едната ръчичка. Пробвай така да и обясняваш с много търпение и й покажи как се милва с едната ръчичка мама. Много са сладки, сега тепърва започват всичко да учат.  newsm68

# 5
  • Мнения: 341
О тя това с милването го мина отдавна знам че е период,но се дразня че на всички се радва и ги милва ,а към мен се държи така ,а аз нон стоп да я гушкам и целувам.

# 6
  • Мнения: 1 049
Ами имат си вече характерчета... може би вижда, че те дразни и затова го повтаря. Не и го показвай и вероятно вече няма да и е интересно да го прави...  Grinning

# 7
  • Мнения: 341
Ама то си боли,как да неи показвам,дадох и един два пъти без да реагирам да ме хапне щеше дами свали кожата зверчето,хем ми е смешно като пиша,ама като се сетя как боли ми се плаче,на места още ме наболява.като се замисля май това го прави от вчера ама ми се вижда вече дълго.имам и друго претеснение че ако не я отуча ще и остане като навик и ще бъде от онези хапещите деца,нямам нищо против тях но неискам тя да е такава .

# 8
  • София
  • Мнения: 442
имахме откровено агресивен период, когато се опитваше да ни бъхти и двамата с таткото. Много беше малък да му обясниш, че не е хубаво. После му мина. Но и аз започнах да го наказвам, не да го пляскам.

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И синът ми до скоро много хапеше,вече по-рядко.Мисля,че е период,който ще отмине.

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Период е и ще отмине. Миналото лято ходех с насинени от хапане рамене /всички си мислеха, че мъжът ми е изпаднал в диви страсти  Mr. Green/, а сега вече съм забравила какво е.
Нищо не ти пречи пак да си и обясняваш, че не е хубаво така и т.н., но се въоръжи с търпение. След хапането следват и други "дивотийки"  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт