за лицемерието

  • 2 940
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
между приятелки.забелязали ли сте че в повечето случаи когато приятелките са повече от 2 има лицемерие?те понякога коментират с познати уж дорите си приятелки newsm78 а аз разбирам под приятелство нещо истинско Naughty аз все пак нямам предвид някакви временни приятелства/за разнообразяванв на времето/а за истински приятелства-и те въпреки всичко са приятелки,но с 1 на ум маи?мн странно ми звучи Sunglasses

# 1
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ако имаш такива приятелки, значи не са ти истински приятелки. Какво повече мога да кажа.

# 2
  • Мнения: 2 211
Е, истинските приятелки не би трябвало да са такива. Тези към които имаме 1 на ум се наричат познати. На всички ни се случва да се подведем. С времето, човек отсява и се научава как да се дистанцира от такива хора.

# 3
  • София
  • Мнения: 337
Няма лицемерие сред приятелите.
Тези с едно на ум са ми познати, с които понякога общувам, защото обстоятелствата го налагат, но не им споделям нищо, което е лично и никога не разчитам на тях.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Аз пък съм го забелязала. Станат ли повече от 2 приятелките в компанията го има. Кофти работа ама е така. Знам ли женска природа.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Лицемерието помага за общуването и за запазване на хармонията между хората. Като такова то е необходимо и не се счита за недостатък ....
виж клюкарството е друго нещо.

# 6
  • Мнения: 1 761
Лицемерието помага за общуването и за запазване на хармонията между хората. Като такова то е необходимо и не се счита за недостатък ....
виж клюкарството е друго нещо.

Напълно съм съгласна.Понякога и прекалената искреност не е полезна.

# 7
  • Мнения: 5 977
Аз пък съм го забелязала. Станат ли повече от 2 приятелките в компанията го има. Кофти работа ама е така. Знам ли женска природа.
О и аз съм го забелязала това, така имам две познати, който приеха трети човек за приятелка и какво стана след 2-3 месеца, новодошлата  скара двете приятелки, и сега близо година не си говорят....Затова мразя лицемерните хора.
А лицемерни приятели има ли?- те просто не са приятели!

# 8
  • Мнения: 3 423
И не се казва лицемерие, а дипломация.

# 9
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Лицемерието помага за общуването и за запазване на хармонията между хората. Като такова то е необходимо и не се счита за недостатък ....
виж клюкарството е друго нещо.
На този вид отношение, не му ли се казваше ДИПЛОМАЦИЯ и не е ли все пак нещо различно от лицемерието...  newsm78

# 10
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И не се казва лицемерие, а дипломация.
  bouquet
Изпревари ме за 2 секунди  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 380
Няма лицемерие сред приятелите.
Тези с едно на ум са ми познати, с които понякога общувам, защото обстоятелствата го налагат, но не им споделям нищо, което е лично и никога не разчитам на тях.

Това не е вярно. Едно на ум има с всички. Дори с най-любими и интимни хора, дори с родното ти дете. Не може да няма едно на ум, още по-малко с приятели.

Разбира се че може да има лицемерие. Всякакви чувства мже да има както и с всеки друг.

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Лицемерието помага за общуването и за запазване на хармонията между хората. Като такова то е необходимо и не се счита за недостатък ....
виж клюкарството е друго нещо.

От лицемерие до лицемерие има разлика. А и конкретната ситуация е от значение. Аз също не харесвам хора тип "каквото им е на сърцето, това и на устата".
Иначе съм твърдо за дипломацията, даже мисля, че я владея. Поне така са ми казвали.

# 13
Да, определено за да има лицемерие трябва да има и 3то лице, пред което първите две да се мерят...

... Иначе за какво друго да приятелите.... Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 13 200
между приятелки.забелязали ли сте че в повечето случаи когато приятелките са повече от 2 има лицемерие?те понякога коментират с познати уж дорите си приятелки newsm78 а аз разбирам под приятелство нещо истинско Naughty аз все пак нямам предвид някакви временни приятелства/за разнообразяванв на времето/а за истински приятелства-и те въпреки всичко са приятелки,но с 1 на ум маи?мн странно ми звучи Sunglasses

Не! Не съм забелязала такова нещо! Моите истински приятелки не са лицемерни!

Общи условия

Активация на акаунт