Имам нужда от помощ...

  • 1 165
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте...
Не знам към кого да се обърна...Sad
Не знам от къде да започна...
В петък стана фал....презерватива ни се скъса....
Веднага пих Escapelle, нямаше и половин час да е минало...
Цикъла ми е редовен и би трябвало да ми дойде на 05.09, но много се притеснявам и незнам какво да правя. Само за това мисля...
Помогнете ми... Sad ooooh!

# 1
  • Мнения: 730
От какво се притесняваш,още не е дошъл 05.09?  От притеснения няма полза,ако ти закъснее-прави тест и тогава вземай решения.Щом си пила контрацептив сигурно няма да се наложи.Да ти кажа ние тук едва ли можем да помогнем,просто правиш тест и тогава го мисли.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Е, не можем да ти помогнем. Не се притеснявай, че може и от това да ти закъснее и съвсем да се притесниш. Аз като го зачакам моя цикъл все ми закъснява. Когато не го мисля-идва навреме.  Grinning И ти така-до пети има време, взела си мерки, не го мисли.  Grinning

# 3
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз мисля, че няма от какво да се притесняваш. Пила съм хапче от този род така, че споко Wink

# 4
  • Мнения: 4 053
тия хапчета вършат добра работа,
не се тормози излишно щом си взела мерки  Wink

# 5
  • Мнения: 941
действала си правилно и бързо,спокойно Peace

# 6
  • Мнения: 511
действала си правилно и бързо,спокойно Peace
Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
Щом си взела мерки,навреме,няма от какво да се притесняваш.Споко!

# 8
  • Мнения: 5 977
Здравейте...
Не знам към кого да се обърна...Sad
Не знам от къде да започна...
В петък стана фал....презерватива ни се скъса....
Веднага пих Escapelle, нямаше и половин час да е минало...
Цикъла ми е редовен и би трябвало да ми дойде на 05.09, но много се притеснявам и незнам какво да правя. Само за това мисля...
Помогнете ми... Sad ooooh!
И какво стана в краина сметка- Днес сме 05.09.2007

# 9
  • Мнения: 9
здравейте и аз имам един въпрос над които мисля вече 1 ден. започнах с противозачатъчни линдинет 20 преди..6 дена и гинеколойката ми каза че действат от първия ден така и пише в листовката. правихме секс с приятеля ми и той свърши в мен и сега се чудя дали  има опасност да е станала белата:((( моля пишете Sad и благодаря

Общи условия

Активация на акаунт