Кога да кажа на шефа за бременността

  • 576
  • 1
  •   1
Отговори
 EmbarassedЗдравейте, моля ви дайте ми съвет как и кога да кажа на шефа за бременността си вече вече май съм в края на първия месец след една седмеци мисля да ида на преглед.Май ще бъде по добре да му кажа по рано защото се налага на работата да ходя в вредни условия за мен. И така мисля да му кажа по навреме щтото, ще трябва да намери друг човек за офиса пониже съм сама и мисля, че ако може да излезна в болничен от началото ще го направя защото не ми се рискува.Първа бременност ми е и много сам радостна, но и си чудя как да му поднеса тази новина.?

# 1
  • Мнения: 166
Здравей ако аз бях на твоето място може би щях да изчакам до втория месец може би и така денят който примерно съм си избрала да му съобщя отивам с весело настроение  и кутия примерно бомбони за да почерпя за щастливата новина.За излизането в болничен от рано според мен не бързай излез ако ти се налага защото иначе ще ти се насъбере много време да си седиш в къщи първо 9месеца след това още 2 години и ще вземе да ти омръзва ежедневието като изключим дяволиите на малкото съкровище.По-добре си работи докато можеш.Незнам за болничния ти си прецени.
Пожелавам ти лека бременност като моята,леко раждане.

Общи условия

Активация на акаунт