Моля ви,помогнете!!!

  • 627
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
От 4 месеца с приятеля ми си търсим квартира и не откриваме нищо подходящо...Вече се отчаяхме... Rolling EyesИскам да ви помоля ако знаете някой,който предлага квартири да ми пишете. newsm17Аз съм от Бургас и си търся тук едностаен или двустаен апартамент(обзаведен).Благодаря ви предварително smile3503

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Мила, много е трудно!
До какви пари си търсите? Спешно ли е? До кога?
Сега ще е още по-трудно заради новите студенти!

# 2
  • Мнения: 15
ами до около 350лв..Има и хубави за тази цена,но се заемат много бързо.Наистина е много трудно.Ти на квартира ли живееш?

# 3
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 822
И ние бяхме така миналата година... И търсихме (по-точно приятелят ми търси, защото аз учех и ходех по изпити) квартира точно 3 месеца и няколко седмици. Беше отвратително, защото и ние можехме да дадем макс 350-400 лв, искахме двустаен за да сме с още двама приятели и обзаведен... и да не е в покрайнините на София все пак... Той обикаляше като луд, постоянно го лъжеха да речем че ще ни дадат на наемем някой, а в последствие се появяваше по-добро предложение и без дори да ни уведомят го даваха ня друг...
Да не говоря колко пъти думите 'напълно обзаведен' в обявата значеха в реалността: маса, два стола 1 легло и килим на земята, пръснати в 2 стаи и кухня. По едно време направо ни се плачеше, но тогава, не знам за какъв късмет, случайно попаднахме на обявата (в ИНТЕРНЕТ) за мястото където живеем сега. Пак не беше обзаведен перфектно, но имаше хладилник, печка, разгъваем диван и две легла... две маси, столове...два гардероба. И аз домъкнах доста неща, но като за начало беше доста добре (след като изчистихме 3-години трупаната мръсотия, разбира се...едно от предизвикателствата на живота ми)

Та мисълта ми е... че наистина ще ви бъде много трудно, но бъдете упорити. Това, че сте само двамата ще ви бъде огромен плюс, просто хазяите предпочитат да си дават апартаментите на 1-2 човека отколкото на повече. Стискам палци и ако чуя нещо ще съобщя.

Общи условия

Активация на акаунт