ДОБРА КОЗМЕТИЧКА ВЪВ ВАРНА

  • 28 385
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 556
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА.АЗ ПАК С МОИТЕ КОЗМЕТИЧНИ ВЪПРОСИ.ОТ 2004 НАСАМ ХОДЯ ПРИ ЕДНА И СЪЩА КОЗМЕТИЧКА-ТЕДИ ОТ ВЛАДИСЛАВОВО.БЯХ МНОГО ДОВОЛНА ОТНАЧАЛО...ХЕМ РАБОТЕШЕ С РЕГАЛ И ДРУГИ ОБИКНОВЕНИ ПРОДУКТИ,НООООООООО ПОСЛЕДНИТЕ ДВА ПЪТИ НАПРАВО МИ ОБЕЗОБРАЗИ ЛИЦЕТО.ОБЯСНЯВАМ СИ ГО С ТОВА,ЧЕ ВЕЧЕ ИМА ДОСТА РАБОТА,И ЗАПОЧНА ДА ПРЕТУПВА ПРОЦЕДУРИТЕ,А И СЕ ОПИТВА ДА СИ ЗАПАЗИ ЦЕНИТЕ,И ПОРАДИ ТАЗИ ПРИЧИНА НАМАЛИ И ВРЕМЕТО И КОЛИЧЕСТВОТО И,ВМЕСТО 2 МАСКИ ПРАВИ ЕДНА...ИЗОБЩО БОШЛАВ РАБОТА,КАКТО СЕ КАЗВА.ОЩЕ НЕ МОГА ДА СИ ОПРАВЯ ЛИЦЕТО.БЯХ МНОГО РАЗСТРОЕНА СЛЕД ПОСЛЕДНИЯТ ПЪТ.НЕ МОЖЕХ ДА СЕ ПОГЛЕДНА В ОГЛЕДАЛОТО.ИЗПОЛЗВАМ ТОВА ДА КАЖА,ЧЕ В АПТЕКАТА МИ ПРЕПОРЪЧАХА КОЗМЕТИКАТА НА NATURE`S.ДАДОХА МИ ТЕСТЕРИ НА ДОСТА НЕЩА.СЕГА СЪМ СИ ВЗЕЛА КРЕМ С МАЛИНА ЗА КОМБИНИРАНА КОЖА,ТОНИК С ПОРТОКАЛ И ЗЕЛЕН ЧАЙ И ЕКСФОЛИАНТ.НА ТОЗИ ЕТАП СЪМ ДОВОЛНА-ПРОДУКТИТЕ ИМАТ МНОГО ПРИЯТНА ТЕКСТУРА И МИРИШАТ ЧУДЕСНО....ТА ДА СЕ ВЪРНА НА ОСНОВНИЯТ ВЪПРОС.ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ДОБРА КОЗМЕТИЧКА ВЪВ ВАРНА.ТАКАВА,О Т КОЯТО ИМАТЕ ТРАЙНИ ДОБРИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ,РАБОТИ ВНИМАТЕЛНО И С ХУБАВИ ПРОДУКТИ,И В СЪЩОТО ВРЕМЕ НА ПОНОСИМИ ЦЕНИ.ОЧАКВАМ ОТГОВОРИТЕ ВИ С НЕТЪРПЕНИЕ newsm51

# 1
Таисия...много е добра на около между 50 и 60 години е като отидете само и вижте лицето и просто няма какво да говорим...намира се срещу стоматологията на улица Драгоман...номера незная но като тръгнете от стоматологията по тази улица веднага в дясно след едно заведение се намира...влиза се в един двор...схемите почват от 25 лв нагоре

# 2
  • Мнения: 556
mayne,благодаря,ще погледна като минавам.козметичката,за която говоря аз също има страхотно лице и е на 50,но на някои хора им е генетично заложено...пък и някои са с "по-дърводелски" кожи,както се изразява майка ми smile3503и всичко им се отразява добре,ако ще и със свинска мас да се мажат,а на такива като мен почти нищо не им понася добре.направо си е мъчение,но всеки си носи кръста.все пак очаквам и още отговори

# 3
Аз,моята приятелка,и майка ми,ходим при една и съща козметичка-много сме доволни от нея.Вили от салон"Поля".Салонът е Sick обаче си струва да идеш само заради нея.
Но все пак имай впредвид че това е много относително и индивидуално.Аз може да съм доволна, но това не означава че и ти ще си Wink

# 4
  • Мнения: 11 702
на почивка,ул.Св.Никола 104,салона е "Мириам",козметичката е толкова добра че ще те разплаче.До нова година всичко е на 15лв промоция.1 час ти прави козметика и масажи и ти слага кви ли не маски и гевезалъци,колям кеф е Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 264
И аз ходя на козметик при Таисия ..... там две мнения няма! Страхотна е !
Показателно е че час и половине си те глезурка... то не е пара , почистване, пилинг, една маска , втора маска та и трета ако не се лъжа , ... после те почиства с лосиончета, слага ти кремче , после лек фон дъо тен ... абе супер. Колкото пъти стана от леглото и и се погледна се намирам за много променена откъм състояние на кожата .... и то само с една процедура.
За протокола само да отбележа всичките си маски ги прави с термална вода .... не че и пречи да ги прави с чешмяна ... но не. Тя прави нещата както трябва да са без да се цигани за греболийки. Горещо я препоръчвам!
Ако някой го интересува адрес и телефон да ми пише на лични

# 6
  • Мнения: 2 100
Plamenka, това глезотене, за което пишеш как излиза като парички ориентировъчно? Simple Smile

# 7
Аз,моята приятелка,и майка ми,ходим при една и съща козметичка-много сме доволни от нея.Вили от салон"Поля".Салонът е Sick обаче си струва да идеш само заради нея.
Но все пак имай впредвид че това е много относително и индивидуално.Аз може да съм доволна, но това не означава че и ти ще си Wink

Ха-ха...аз никак не съм доволна от "Поля" всички са едни сакати...особено едната козметичка направо нямам думи...винаги ми прави веждите различни, едната по-дебела, другата по-крива.Да не говорим, че един път така ощипа майка ми с пинсетата, че й остана белег ooooh!

# 8
# 9
  • Мнения: 179
И аз съм с две ръце за Таисия, ходя при нея вече 2 години, и нямам намерение да е сменям
Също мога да дам координати, тлф в салона и мобилен

# 10
  • Мнения: 630
И аз ходя на козметик при Таисияпосле те почиства с лосиончета, слага ти кремче , после лек фон дъо тен ... абе супер. Колкото пъти стана от леглото и и се погледна се намирам за много променена откъм състояние на кожата ....


  Чувала съм основно добри отзиви за Таисия,но обърнах внимание на това,което е написала Пламенка.Не е ли вредно след почистване на лицето да се слага фдт?По принцип препоръчват дори поне половин час да не се мие и с вода,а фдт...изненадана съм.
Не оспорвам качествата на козметичката.За да е толкова търсена,явно е добра,но..

# 11
  • Мнения: 1 540
Аз съм много доволна от Мария (Сън Вижън), намира се на ул. "Тодор Икономов" 9. Това е зад Икономически университет. Въобще не претупва, много съм доволна от работата й  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте момичета.От години посещавам салон "Дързост и красота". Доволна съм.Почистване съм си правила при Даниела и Силвия.И двете са много добри.

# 13
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Мацки аз посещавам студио BELLESSA в цветния много е  добра козметичката Peace

# 14
  • Мнения: X
Мацки аз посещавам студио BELLESSA в цветния много е  добра козметичката Peace

Къде точно в цветния?

Общи условия

Активация на акаунт