Холандска Тема - 14

  • 12 472
  • 281
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 550
Звездичка,
благодаря за новата темичка Hug
много красива гледка са тия лалета Simple Smile

Бубка,зависи какво имаш предвид  newsm78
използва се английското human resources (HR), когато се има пред вид работа предимно с персонал- наемане на кандидати за работа, обучения, прекфалификация, уреждане на трудови конфликти и т.н.
personeelszaken (PZ) е от гледна точка на организацията, или по скоро административна работа- заплати, пенсии, надбавки и всичко, което има нещо общо с ведомости.
за някои фирми обаче е просто какъв избор са направили за наименование на този отдел.
така, че 'човешки ресурси' по принцип няма специалност, а по скоро е област в която работиш. а каква ти е вече специалността е отделен въпрос.
в който и уеб сайт да пробваш с тези съкращения ще ти излязат все обяви от тази област  Peace

# 2
  • Мнения: 1 559
Да се разпиша набърже Wink

# 3
  • Мнения: 247
Айде и азззззззззззз!Наздраве за новата тема! Hug

Ех, Звезди разчувстваш ни с тез цветни пейзажи!  bouquet

Карилуис добре дошла!  Hug HugАма ти не се находи из българско,а! WinkВсе натам те тегли,а?
Пусни някоя нова снимка на готиния Алекс!

Бубка,Миленски те е просветлила вече.Успех в търсенето!

# 4
  • Мнения: 316
И аз да се разпиша сред лалетата    bouquet
Звездичка,  благодаря за новата тема Hug  Как е Ерик? Кога ви е следващата ваксинация?
Ние започнахме с плодовите пюрета, много й се нравят на Ан-Мари  Hug
Аз днес се простих с един мъдрец  Sad Толкова  не ме е било страх при зъболекар. Но жената се справи много бързо и почти не ме боля след трите упойки  ooooh!
Едита, кога ще го вземаш този изпит? Не можеш ли с 1 не взет да минеш в следваща година?

# 5
  • Мнения: 7 914
Morki
 на 20 и...септември( не помня какво беше след и-то  ooooh! )...
вярно ли, че третата ваксинация нила многоо по зле от първите две.... питам по изказване на зълва ми( нали така се води сестрата на мъжО)... и  тя настоява да съм дадяла на Ерик парацетамол предварително newsm78 Thinking

eddita
малко гадно за даскалото..ама пък таман ще можеш да си починеш малко, нали? Hug Hug

megan79
защо набърже? Laughing

# 6
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug



хайде да видим днес дали пак ще ни вали  Rolling Eyes
поне ние днес имаме вода. вчера имаше повреда и за около 1.30 час нямахме вода.
лоша работа, това да си без вода. но много бързо отстраниха повредата Peace

Морки,
и на Алекс омахваше на бързи плодовите пюренца Mr. Green
но другите не ги харесваше всичките Crazy беше във всеки случай много смешно всеки път да го пробваш с нещо ново.
и сега си е смешно като му дадеш нещо кисело, например. но тогава си беше мноооого смешно. такива физиономии правеше...

Звездичка,
аз не помня как беше на 3-тата ваксинация.  newsm78 при Алекс беше проблем всеки път.
до колкото съм чувала обаче, някои от ваксинациите са вече в по-лек вариант  Thinking, в сравнение с това което е било да речем преди 2 години. те тогава някои доста ги критикуваха. нас парасетамола ни спасяваше. 1-2 дена беше малко мрънкаш  Sick и после всичко отминаваше. той и без това беше малко труден първата годинка  ooooh!

Едита,
как беше вчера разходката? валя ли ви дъжд?

къде се скриха Мимката и sterje  newsm78
Moppie върна ли се вече? Карилуис и тя се завръща другата седмица  Hug
нещо затихна нашата темичка  Thinking

хайде лек ден от мен  Hug

# 7
  • северно море
  • Мнения: 321
Добро утро и от мен Hug
Морки и Калина хапва  плодови пюрета,но и зелен4укови не отказва...прили4а на майка си JoyЗвезди,аз не мисля 4е третата ваксинация е по-болезнена.Досега не се е налагало да давам парацетамол.Да дават акъли зълвите много ги бива,също като мойте две.
А Миленски,карилуис си е ве4е тук Wink
Лек ден моми4ета Hug

# 8
  • Мнения: 2 195
Набързо да се включа , че нещо май няма да се появявам толкова често , като преди  Crazy
Звезди , честита ви годишнина ( на патерица )   bouquet  Много по толкова да се редят и още повече любов !

Миленски , и на теб - честито дипломиране !   bouquet

Партито мина добре , но снимки по-късно . Аз още от Париж не съм пускала  Embarassed

# 9
  • Мнения: 316
Привет от провинцията  Hug
Milenski72, определено първите реакции са много забавни  Heart Eyes Ан-Мари хваща лъжичката с две ръце и иска сама да се храни  newsm78 
Досега никога не са ни спирали ток или вода. Дано и не става  Praynig Хубаво, че са пуснали водата бързо, че като не си подготвена е много кофти!
Mari-7, ти първо с плодови ли започна? А кога въведе зеленчуковите?
Звездичка, при нас досега и трите ваксинации са минавали почти без проблем. Давала съм парацетамол веднъж, но като цяло беше повече сънлива отколкото ревлива. Дано и при Ерик мине бързо и без излишен плач!
mimkata, защо по-рядко? Даскалото ли започва? Ти колко имаш до края?

# 10
  • Мнения: 1 550
Мимката, благодаря  Heart Eyes
на какво училище ходиш? аз пак нещо съм пропуснала   newsm78

Морки, и аз за това се учудих, като видях че няма вода. но е било повреда  Rolling Eyes добре поне, че през това време не се наложи да ходим до тоалета  Joy ние плодовите и зеленчуковите ги почнахме почти едновременно. но се захранвахме чак след 6 месец. много дълго време го мъчиха Алекс тия колики  Shocked. Алекс пък захапваше лъжицата и не можех да я извадя от устата му. умираше си още от малък да ме закача  Crazy

 

# 11
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Миленски тука съм  bouquet Само дето от бягане напред назад тия дни не ми остава много свободно време. Днес например след малко изчезвамза Ванко и дъщеричката на моята приятелка и после ще ги водя на плуване Wink. Днес ще може да се гледа урока и ще правя и снимки.
А докато ми е наум, я да попитам тези мами от вас които имат дечица в училище, какво правите за рождения им ден? newsm78 Въртят ми се няколко идеи из главата, но и помощ от вас няма да откажа. Hug
Звезди - третат а ваксинация е малко по голямо количество ако не се лъжа. И аз те съветвам да му дадеш нещо преди и след нея. Парацетамол например. Да чукам на дърво  с Ванко никога не съм имала проблеми с ваксинациите.

# 12
  • NL
  • Мнения: 520
Аз незнаех,че сушилните гълтат толкова много ток.Вие как плащате електричеството-всеки месец една и съща сума или колкото изразходени киловат часа имате?
Чета някой снимки се кани да пуска.Много обичам да разглеждам.Последно гледах на Еддита и тъй като и преди съм гледала нейни ,всеки път ми се струва много различна.Сега вече и на живо да я видя,ще я позная.(пък си позволих и от Коледа да им видя снимките и едни сърмички беше направила  coolcool.Като дойде време Еддита,ще те питам за рецептата)
На Мимкиният рожденник-Честито(макар и с малко закъснение) smile3525
Звезди-пожелавам ви и на вас семейно дълголетие и щастие Hug.
На дипломиралите се-късмет и хубава работа Peace.

# 13
  • Мнения: 7 914
мерси момичета за допълнителните поздравления Hug Hug


Mari-7

уф, не ми говори, че пак ми "вдигнаха настроението" в неделя Mr. Green



Milenski72

на нас първата ваксинация мина без проблем, втора малко ни се опъна ама и с нея се оправихме..дано 3-тата да не е по зле от първите две Praynig

Morki
имаш си кукличка за милиони Hug
уф дано да не се криви Praynig


sterje

нали ще ни кажеш как мина плуването Hug


# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Здравейте, извинете ме че се намесвам в темичката, но ако може да ми помогнете или да ми кажете къде да прочета. Имам син, който тази година завършва, много е умнично детето( не че си е мое ) , ходи на международна олимпиада по физика, от три години е все национален първенец по физика, учи в английска гимназия и оня ден ми разправяше, че иска да учи в Холандия инженерни науки . Че къде там на английски ? И какви са условията? Падна ми като гръм от ясно небе, тоя вариант не го бях чувала. Може ли за малко инфо?

Общи условия

Активация на акаунт