Бременност и течение ?

  • 1 686
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Понеже тук пишат жени които или са майки или са бременни реших да пусна темата тук  Rolling Eyes
Та въпроса ми е за нормалното вагинално течение - увеличава ли се по време на бременност или не ? Thinking Как е (беше) при вас ?

# 1
  • Мнения: 2 005
При мен към края се беше увеличило течението ми , но ми изписаха вагинални таблетки и се излекувах Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 381
При мен се засили.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 357

И при мен

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Да, увеличи се. Peace

# 5
Да увеличи се и при мен.

# 6
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Нормално е да се засили. При мен се увеличи доста при положение, че микробиологията беше ок

# 7
  • Мнения: 3 069
По време на бременноста се засили и при мен.
Гинеколога ми обясни, че по този начин влагалището не допуска ако се появи инфекция да се качи нагоре.
При всички положения се консултирай с лекаря си.

# 8
  • Мнения: 4 555
При мен в момента е много силно. През две-три седмици си правя микробиология, която е с перфектни показатели, така че явно е нормално.
Това, което казва emoli ми звучи много логично за моя случай.
Все пак ти се консултирай с доктор, защото е доста опасно, ако има инфекция.

# 9
  • Мнения: 406
Да и на мен така и доктора ми каза че е нормално.

# 10
  • Мнения: 4 111
Нормално е.

# 11
  • Мнения: 421
Да и при мен се засили.
Лекувах гъбички преди 2месеца и преди няколко седмици микробиологията беше много добра,но течение и сега си имам.
И моя лекар каза,че всичко това било нормално,но го обясни с отслабване на имунитета

# 12
  • Мнения: 336
Нормално е, но все пак иди на лекар. Много зависи от какво е течението. При мен се оказаха гъбички и сега се лекувам с полижинакс и мога да тикажа ,че има ефект. Засега Simple Smile

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Нормално е да се засили.Не се шашкай!

# 14
  • Мнения: 1 353
Да ,появи ми се такова(преди това нямах).Лекаря каза,че е нормално. Wink

Общи условия

Активация на акаунт