Ужасни твари!

  • 6 631
  • 171
  •   1
Отговори
Моя близка приятелка, също офицер от запаса, днес ми разказа как преди няколко седмици си седяла в градината на 'Червило' и дочула разговор между двама мъже, които в последствие е разпознала като представители на хомосексуалното малцинство. Въпросните граждани разпалено дискутирали възможността да си осиновят дете и разните му там юридически особености във всяка държава. В един момент се пошегували, че детето като стане на 14 с удоволствие биха го 'пробвали'. Шега или не - не е важно. Искам да изкажа възмущението си от хомосексуалната арогантност и да призова всички желаещи към събиране на подписка за учредяване на граждански групи, които да следят мерзката дейност на педофилите.

Какво е гражданско общество?
Колко време ще търпим да ни е страх за децата?
Помните ли преди 10ти, когато педерасите се криеха като мишки и педофилията им нямаше поле за изява?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Помня, за много неща искам да е преди 10-ти.
Нямаме граждански общество за съжаление, а на такива бих им ударила по един шамар, без да им давам обяснения.

# 2
  • Мнения: 2 161
Не виждам нищо лошо в това гей двойка да осинови дете.

# 3
  • Мнения: 2 467
Между гей и педофил аз намирам разлика огромна...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Но е тънка.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Педофилът може и да не е гей. И аз не виждам много общо между двете. Naughty

# 6
  • Мнения: 27 524
Какво е гражданско общество?
Колко време ще търпим да ни е страх за децата?
Помните ли преди 10ти, когато педерасите се криеха като мишки и педофилията им нямаше поле за изява?

Много сложен и всеобхватен въпрос.
Кои сме ние да търпим? Децата са следствие на добро и интелигентно семейство.
Помня и повече от 10г. И свободата не е поле за реалност. И педарсТите и педофилията са съвсем различни неща  Wink дори и след като дойдат "експертите"  Wink

# 7
  • Мнения: 2 161
Педофилите нямат нужда да осиновяват деца,за да ги изнасилват.Пропуснах покрай ушите си изказването на двамата мъже,защото го сметнах за чиста провокация от страна на автора.А може и да не е.И все пак ако хора с еднаква ориентация искат да си осиновят дете аз съм "за".Обаче мисля,че не им е разрешено .

# 8
  • Мнения: 9 050
Аз пък съм дълбоко възмутена от тази тема. Хомосексуалист и педофил са две коренно различни неща, по същия начин, по който хетеросексуален мъж и изнасилвач са различни неща.
Никой не те кара да ги разбираш. Никой не те кара да ги приемаш, но да пуснеш подобна тема е.....нямам думи просто. За мен дискриминацията ( всяка дискриминация ) е признак на ограниченост на мисленето.
Съжалявам те.

P.S. И не вярвам на това, което е разказала приятелката ти.

Гражданско общество е на първо място общество, в което всеки има свободата да бъде такъв, какъвто иска. Гражданското общество е общество, което е сплотено по отношение на несправедливостите, а не по отношение на различията. Различната сексуална ориентация не е несправедливост. Различният цвят на кожата не е несправедливост. Различното социално положение не е несправедливост.

По това едно време, за което носталгираш, децата на разведени или самотни родители бяха също жестоко дискриминирани. Бяха третирани като втора ръка хора..... Дай и това да възродим.

# 9
  • Мнения: 2 161
О,сега прочетох внимателно темата.Тя е за педофили,а не за гейове.Извинете ме.

# 10
  • Мнения: 212
Основния въпрос според мен е дали детето на двойка педерасти ще стане педераст

# 11
  • Мнения: 2 563
Аз пък съм дълбоко възмутена от тази тема. Хомосексуалист и педофил са две коренно различни неща, по същия начин, по който хетеросексуален мъж и изнасилвач са различни неща.
Никой не те кара да ги разбираш. Никой не те кара да ги приемаш, но да пуснеш подобна тема е.....нямам думи просто. За мен дискриминацията ( всяка дискриминация ) е признак на ограниченост на мисленето.
Съжалявам те.

P.S. И не вярвам на това, което е разказала приятелката ти.

Гражданско общество е на първо място общество, в което всеки има свободата да бъде такъв, какъвто иска. Гражданското общество е общество, което е сплотено по отношение на несправедливостите, а не по отношение на различията. Различната сексуална ориентация не е несправедливост. Различният цвят на кожата не е несправедливост. Различното социално положение не е несправедливост.

По това едно време, за което носталгираш, децата на разведени или самотни родители бяха също жестоко дискриминирани. Бяха третирани като втора ръка хора..... Дай и това да възродим.

Евала машалла!  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 228
Не виждам нищо лошо в това гей двойка да осинови дете.
И аз.  Peace

# 13
  • Мнения: 6 417
Да възродим и ергенския данък  Whistling

# 14
  • Мнения: 1 150
Да избием различните ли?
И аз, като Chanel не виждам нищо лошо в това една двойка мъже/жени да осиновят дете.

Буболина, не е тънка границата - огромна яма има между двете понятия "гей" и "педофил". Мъж, който си пада по момченца все е педофил, просто възмъжалите момчета не го привличат сексуално  Peace

Общи условия

Активация на акаунт