Случвало ли ви се е ?

  • 3 694
  • 98
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Напоследък се улавям, че бързам да проверя последните публикации на някой съфорумец Rolling Eyes
Направи ли ми впечатление ( добро или лошо, няма значение), започвам ровене до последна страница.
Чудя се само аз ли го правя и какво очакваме да прочетем, може би за себе си търся някакво доказателства, че съм на прав път с образа, който се изграждам, прочитайки нечий пост.
И за всички, които го правят ( ако си признаят ), намирате ли грешки в преценките си, преди да сте прочели повече неща?

# 1
  • Мнения: 2 212
да, случвало ми се е, не баш от-до, но чета назад мнения на потребители, които ми станат интересни (предимно в позитивен смисъл), а които до момента съм пропуснала да забележа. Не търся някакви доказателства дали съм права или не, просто чисто любопитство да науча повече за конкретния човек (човещинка какво да се прави)  Blush

# 2
  • Мнения: 3 861
много рядко ровя назад да гледам кой какво е писал, само когато търся нещо конкретно...

# 3
  • Мнения: 27 524
Конкретно и кратко на въпроса ти - твърдо не.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Не се ровя в последните публикации, а и чета само тема, която ме е заинтригувала, не всичко наред. Peace

# 5
  • Мнения: 2 353
  Случвало ми се е, ако ми е много приятно да го чета, но само по-новите, мързи ме да ровя назад.
  Или ако ми трябва да намеря линк, който някой е дал, но не помня в коя тема.

# 6
  • Мнения: 6 876
Мен много ме изуми изказването на една съфорумка, която при запознанството ни "на живо",   ми каза, че ми е прочела писанията, за да придобие представа за мен Simple Smile

Хубав човек е Simple Smile, само малко ме изненада Simple Smile Беше през далечната 2005 г. и тогава не знаех, че има такава опция или не съм обърнала внимание ...

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,случвало ми се е .
Няколко пъти само,но се е случвало.
Поради същата причина-когато ми стане интересен даден потребител.

# 8
  • Мнения: 1 150
Нямам излишно време, а и за да разбера, какво има предвид някой потребител трябва да прочета и темата, в която е писал.
Не го правя, не ми се занимава.

# 9
  • Мнения: 750
М...не!Не ровая да 4ета публикациите на никой и никога не съм го правила.... Rolling Eyes
Ама се 4удя дали да не се разровя из твоите..... Mr. Green
     П.П.-Всъщност....да си призная,сетих се....два пъти съм го правила и то не защото съм харесала тези дами...а напротив,не са ми допаднали....та да дзакна винаги ли са такива злобни и гадни4ки или само с мен!Оказа се,4е са такива..... CrazyИ спрях да ги 4ета! Whistling

# 10
  • Мнения: 6 167
има 2 жени, чиито постинги чета.
важни са ми мненията им много.
едната разбира от възпитание на деца,  а другата ме мотивира.
не са от много пишещите, та нямам много работа.  Laughing
не мисля, че правя нещо нередно.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 23:17 от Lennie

# 11
  • София
  • Мнения: 4 423
И аз мисля, че не е нередно, но исках да се убедя, че не съм едниствена.


Ама се 4удя дали да не се разровя из твоите..... Mr. Green
    
Пробвай Peace

# 12
  • Мнения: 2 849
Без бой си признавам,случвало ми се е .Ако някой ми стане интересен ,чета назад ,но не всичко . Blush

# 13
  • Мнения: 2 563
Не. Нямам толкова време.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Случвало се е, да. По различни причини...

Общи условия

Активация на акаунт