100% плодове на Милупа

  • 1 379
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 734
Днес видях този продукт на Милупа.Нов ли е или аз не съм ги виждала досега?Като кофички с йогурт са,неможах да разгледам добре състава им,но предполагам,че са наистина чисти плодове,без разни нишестета,захар и т.н.?Вие давали ли сте досега от тях и харесват ли ги децата?Колко грама е една кутийка?

# 1
  • Мнения: 1 150
100% плодове... на пазара  Peace

Със сигурност съдържат стабилизатори. Не съм виждала все още, но и не се заглеждам много по този тип десерти.

# 2
  • Мнения: 8 242
И аз ги видях в Метро, но ми се видяха доста скъпички. А и не вярвам в тия магии за 100%  Crazy
Предпочитам да му давам истински плодове  Wink

# 3
  • Мнения: 1 092
купих от тях наскоро но малкия изобщо не ги хареса/взех му ябълка и круша/.....
незнам дали е 100%,но е възкиселичко - със сигурност няма добавена захар,а на консистенция е като много гъст нектар Peace
едната кутийка от този вид , който аз купих е 100гр.,а  в опаковката са 4 кутийки като Данонино  bouquet

# 4
  • Мнения: 24 467
Какви са предимствата на този продукт пред истинските плодове, които не са консервирани?

# 5
  • Мнения: 27 524
Давах ги, да, те са едни и същи с тези на Нутрисия. Нямат нищо добавено, има си начин, както се продават и някои сокове, които са си точно пресен плод, просто начин на технология - плодът се скапва от допир с кислорода, когато това липсва, може да стои без проблем. Предимствата, поне за мен са, когато съм навън не мога да пасирам, мачкам и давам пресен плод на малко бебе, когато още не гризе. Вадя кофичката и сме готови. Още ги давам понякога  Peace

Ето ги на Нутрисия:



Ето и на Милупа:



Нестле:



Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 12:25 от Блонди

# 6
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Thinking може, когато нямаш възможност да дадеш пресен плод, стават...

# 7
  • Мнения: 2 908
Добре сте вие в големите градове SadДокато дойде до нас тук това произведение на технологиите,ще минат светлинни години и ще си давам единствено пресни плодове,защото няма да имам друг избор. Wink

# 8
  • Мнения: 4 784
А има ли описание от кой месец могат да се дават? Ние се каним да тръгваме на море и ще ми свършат чудесна работа ако стават за Коко. Тъкмо се чудех дали да не замъквам и сокоизтисквачката  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 1 457
Струват ми се добър заместител на пресни плодове.
А каква е цената на Милупа?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 734
5 лв. струваха 4 кутийки.Аз взех една за проба,днес ще я давам.veni9,понеже взех само 1 кутийка,а указанието е на картона,където са 4-те,немога да кажа от кой месец са.Но щом нямат добавки и вече си давала плодовете,които се съдържат в тях,не мисля,че има проблем да ги даваш.

# 11
  • Мнения: 27 524
А има ли описание от кой месец могат да се дават?

На Милупа и Нутрисия са за след 8-ми. На Нестле след 15-ти месец.

# 12
  • Мнения: 4 784
Еее, жалко! Много се надявах да стават за Калоян  Sad. Явно ще трябва да мъкна сокоизстисквачката с нас.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 734
Значи са за по-големи деца...Много интересно защо,при положение,че съдържат само плодове.Явно ще трябва да изчакам с даването им още месец.

# 14
  • Мнения: 27 524
Явно ще трябва да мъкна сокоизстисквачката с нас.

Банан и круша стават идеално намачкани с вилица  Hug
Както и пъпеш, диня, манго, авокадо...

Догма, и на мен ми е било чудно винаги защо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт