отказва мляко

  • 532
  • 7
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
От около седмица дъщеря ми отказва изобщо да пие от шише - сок и най-вече мляко. Като даваш с лъжица - лапа лакомо, иначе не ще шишето. Дайте съвет какво да правя? Какво давате вие за закуска и за вечеря вместо шишето с млякото - аз пробвах йогурт с бисквити или каша с мляко.

# 1
  • Мнения: 5 790
Опитай да смениш биберона с накрайник - мек или твърд, или с неразливаща се чаша.

# 2
  • Мнения: 983
Моята приятелка има същия проблем. Мъчише се с лъжица, но не си е работа. Доктора при когото ходи й каза да го замести с кисело мляко. Учудих се, защото зная, че до година и 1/2 не е добре да се дава кисело мляко, но доктора е един от най-добрите в града. Имам му доверие. Но й каза да започне да го въвежда като нова храна, първо една лъжичка, после 2 и т.н

# 3
  • Мнения: 3 069
Защо не опитате с кисело мляко?
А може да смени биберона също.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 971
За закуска, ако е захранена с глутен, може да даваш кус-кус има бебешки на Плазмон с разтворено АМ в него и си го даваш с лъжичка, също грис - отново разтваряш АМ във вода и го смесваш с гриса. Ако вече си давала сирене - в сирената попара също прибавяш АМ, може да го слагаш и в плодово пюре и в овесени ядки.

# 5
  • софия
  • Мнения: 636
Благодаря - справихме се с проблема. Детето просто не иска шише - правя грис, слагам бисквитки или каша и давам с лъжица. Нямам проблеми така.

# 6
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Благодаря - справихме се с проблема. Детето просто не иска шише - правя грис, слагам бисквитки или каша и давам с лъжица. Нямам проблеми така.

Точно същото правя и аз. Peace

# 7
  • Мнения: 966
 Peaceбраво на вас

Общи условия

Активация на акаунт