Въпрос за един от епилаторите на Braun

  • 1 232
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Интересува ме дали този епилатор http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020562 има бръснеща глава.Питам понеже аз държа епилатора ,който ще си купя да има,но на този не пише.Мисля,че може и да има понеже този,които е 199 лв е с бръснеща,но тя не е обявена на сайта на техномаркет.Иначе цената на този 5370 е много добра.Ще чакам отзиви  newsm10 newsm10

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Идея нямам, но забелязах, че има приставка за по-бърза епилация каквото и да значи това newsm78 дали не е точно бръснеща глава?

# 2
  • Мнения: 208
Мисля,че този модел го предлагат и като вариант с бръснеща глава, но ще бъде по-скъп от това,което си харесала.

# 3
  • Мнения: 1 120
Мисля,че този модел го предлагат и като вариант с бръснеща глава, но ще бъде по-скъп от това,което си харесала.

струва 199лв,а този за който авторката пита,няма бръснеща глава.

# 4
  • Мнения: 2 631
didi4ka,
преди месец си купих епилатор Braun от Техномаркет и със сигурност мога да ти дам информация, че само този от 199лв. е с бръснеща глава, защото аз също исках да има бръснеща глава и нито един от другите модели не се предлагаха с нея.
Приставката за по-бърза епилация също я имам, представлява само един пластмасов накрайник около пинсетите, който спомага за по-лесно движене на епилатора по зоните за епилиране. Нищо особено.
Обезболяващата пък приставка е с едни навити пружинки (пак пластмасов накрайник), които масажират кожата!

Успех при покупката!  Peace

# 5
  • Мнения: 31
Жалко защото иначе не е лош.Все пак ви благодаря за отговорите! smile3503

# 6
  • Мнения: 3 830
Моят епилатор е същия. Няма бръснеща глава!

# 7
  • Мнения: 2 229
Използвам темата да попитам - тези, които сте имали и от новите, и от по-старите модели на Браун, смятате ли че има разлика в качеството?
Аз имам този (или някакъв подобен, друг цвят е моят - жълто и сиво), от преди 5-6 години и се чудя заслужава ли си да го сменям с по-нов модел? Rolling Eyes
Има ли разлика между по старите и новите модели или си скубят еднакво?? newsm78

# 8
  • Мнения: 2 631
Разликата, която мога да ти кажа, е в броя на пинсетите... Най-новия е с 40 пинсети, а не с 20.    Peace

# 9
  • Мнения: 2 229
Значи става по-бързо сигурно. newsm78

# 10
# 11
  • Мнения: 2 229
Емиии, значи не си заслужава да си купувам нов. Whistling

# 12
  • Мнения: 2 631
Ъъъ.... става бързо, ама аз съм си залюхана днес и помислих, че имаш предвид, че става по - бързо с приставката за бързо епилиране.
Иначе нормално с 20 двойки пинсети да става по-бързо, отколкото с 10 двойки  Embarassed
Сори, че те обърках  ooooh!
  bouquet

# 13
  • Мнения: 493
Тъкмо и аз се чудех какъв да си взема,че за рожденият ми ден съм си дала заявка на мъжо Laughingи съм се спряла на този в интерес на истината...... Peace

# 14
  • Мнения: 2 631
Тъкмо и аз се чудех какъв да си взема,че за рожденият ми ден съм си дала заявка на мъжо Laughingи съм се спряла на този в интерес на истината...... Peace

На кой?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт