Моля за съвет- кабелна, Булсатком или ITV- партнер

  • 6 256
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 204
Има подобна тема знам, но тя е доста отдавна, променили ли са се нещата от тогава, какви са вашите препоръки, аз лично искам кабелна, мъжа ми иска цифрова /тъй като кабелната в нашия град е е дна и не е цифрова/. Моля ви спешно за съвет. Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 372
ЦИФРОВА

Изображението е несравнимо! Naughty

# 2
  • София
  • Мнения: 228
ЦИФРОВА

Изображението е несравнимо! Naughty

Ние сме на ITV. Не мога да кажа нито хубаво нито лошо за тях. Телевизията спира при дъждовно време в повечето случаи. Когато ни правиха инсталацията ни сложиха някакъв тунер / или както му се казва там/ Strong. Пълен боклук е. Ако се спреш на ITV, не се съгласявай на Strong!

# 3
  • Мнения: 1 492
Булсат

# 4
  • Мнения: 5 178
Дразня се от чиниите по терасите, все едно си в някое турско или циганско кУартал и сичките  гледат Cine 5 ..
Тия Еврокомци няма ли да ви пуснат цифрова .. newsm78 #Cussing out
Ние много спорихме с мъж ми, но добре че МСАТ пуснаха цифрова та се реши проблема..Сега и вълкът сит, и агнето цяло

# 5
  • Мнения: 569
Булсатком

# 6
  • София
  • Мнения: 362
Категорично Булстаком   Peace
Спира - да, но в голяма буря.
Единственото неудобство е, че покъщнината се увеличава с още едно дистанционно Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 371
Само аз ли не съм фен на Булсатком? Спира не само в големи бури, а при всяка капчица дъжд. Отделно това дистанционно ми бърка в здравето, защото от там се командва парада за каналите, а не от истинското хубаво дистанционно на телевизора.
Изобщо какви са му предимствата според вас на Булсатком, може ли да ми кажете? И образа не е Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Само аз ли не съм фен на Булсатком? Спира не само в големи бури, а при всяка капчица дъжд. Отделно това дистанционно ми бърка в здравето, защото от там се командва парада за каналите, а не от истинското хубаво дистанционно на телевизора.
Изобщо какви са му предимствата според вас на Булсатком, може ли да ми кажете? И образа не е Thinking

Аз се сещам за един недостатък - огромен в моите очи - нямат Fox Life.

# 9
  • Мнения: 6 003
ЦИФРОВА

Изображението е несравнимо! Naughty
Да, и аз съм на това мнение, преди имахме кабелна....УжаЗ сега имаме Булсатком...к`во да кажа, незаменимо е

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Само аз ли не съм фен на Булсатком? Спира не само в големи бури, а при всяка капчица дъжд. Отделно това дистанционно ми бърка в здравето, защото от там се командва парада за каналите, а не от истинското хубаво дистанционно на телевизора.
Изобщо какви са му предимствата според вас на Булсатком, може ли да ми кажете? И образа не е Thinking
Е как образа да не е по-по-по? Хм, всъщност на малки телевозори под 20 инча не се усеща толкова качеството....
Аз съм много доволна от Булстаком-а. Има си недостатъци - в голяма буря спира, при дъжд изчезва инфото за предаванията по каналите и вярно, фокса го няма, ама AXN, някои биха го предпочели. Иначе аз гледам само някои канали - Анимал Планет, Дискавъри и другите 3 дискавъропроизводни канала, Виасат Хистори и Експлорър, общо 8 канала. А, малкия харесва Воис и Сити, подрусва се ритмично на тях. Мъжа пък гледа някои филмови канали, та общо взето докарваме към 20 от общо над 60 и някакви радиа.

# 11
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Да, и аз съм с Булсатком. И въобще не спира "при всяка капка дъжд", дори и при силен вятър. Неприятното е, освен, че няма Фокс лайф, също така няма и бутон за настройка за автоматично изключване...

# 12
  • Мнения: 3 970
Булсатком

# 13
# 14
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз съм за Булсатком.Не ни е спирало никога досега (6 мес).Плащаме около 15 лв..ще те излъжа точно колко , като сме са отказали от HBO,Diema  някаква и още един канал,не се сещам кой. newsm78
В началото ги имахме като бонус около 2-3 месеца и да ти кажа въобще не съжалявам за тях.
Хубави филми можеш да си гледаш и от компютъра - избора не е малък. Peace
Ние обаче сме с един ТВ.Незнам как стоят нещата при два.Мисля че трябва да си купуваш отделен приемник , за да гледаш на 2-та различни канали ... то иначе ще бъде ужасно  Sad

Общи условия

Активация на акаунт