Заради какво ви жегва под лъжичката?

  • 4 733
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Ревността е коментирана много пъти тук и ще продължава да се коментира просто защото темата е вечна. Не ми се предъвква. Въпросът ми е конспектирано ако може да назовете моментите, нещата, постъпките.....и т.н които са способни да ви накарат да изревнувате партьора си.
 Примери дами, примери  Flutter
 За себе си ще кажа, че наистина съм ревнива и се опитвам да го порменя. Въпреки всичко има неща, които ме влудяват или по-скоро влудяваха до скоро. 
 Една овца го търсеше често, приятелка бре #Cussing out Елиминирах я.
 Ревнувам, непонятно защо когато ходи през два дни до тях да се видел с родителите си. Вече ходи по-рядко Twisted Evil
 Работеше преди в бар...Ама то голямо обгрижване на клиентките беше. Е, вече не рабтои в бар  Mr. Green
 Такива ми ти работи.
 Ще допълвам Mr. Green

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 14:54 от Kasidy

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Давам пример - стоим на кафе, а той вижда някаква позната. Оставя ме сама на масата и стои при нея 10 минути. Говорят си.
Знам, че тя го харесва и се дразня точно от това! newsm78
Втори пример - ходи с приятели на море и ми носи снимка с една мацка. На снимката я е пргърнал. Питам го коя е, а той ми отговаря, че е просто позната!!! Е, как да не се дразни човек!

# 2
  • Мнения: 589
Като му гледам в компа снимките и виждам снимката на една мадама(наистина много си я бива,де),с която се е занасял в сайт за запознанства...Кога ли ще му спретна скандал на тема"Що още пазиш тази снимка?!..."

# 3
  • Мнения: 4 726
а той ми отговаря, че е просто позната!!!
Повярвай ми, ако я беше определил като " една приятелка "  щеше да е в пъти по-гадно ooooh!

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
а той ми отговаря, че е просто позната!!!
Повярвай ми, ако я беше определил като " една приятелка "  щеше да е в пъти по-гадно ooooh!
Да ти кажа имах една (бивша) приятелка, която толкова явно му се сваляше и му звънеше по телефона да ходят на кафета!
А той я определяше като приятелка! "Ами тя ми е приятелка, какво се дразниш?" newsm78 newsm78

# 5
  • Мнения: 4 726
Еми на, да ни е ясно какъв точно смисъл влагат в подобни назовани "приятелки" Crossing Arms Абе момичета, случвало ли ви се е вкъщи мъжо да си мълчи като пукъл, а ако излезете с приятели да не спира да приказва? Много ревнувам в такива моменти Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 589
Абе момичета, случвало ли ви се е вкъщи мъжо да си мълчи като пукъл, а ако излезете с приятели да не спира да приказва?
  Оо,да...Идва ми да bash

# 7
  • Мнения: 4 726
И на мен ми става много неприятно. Интересното е че вкъщи се мълчи не защото нямаме какво да си кажем, а защото "не му се приказвало". И изведнъж сред авери, хоп и мумията проговаря Shocked

# 8
  • Мнения: 589
И даже се изцепи пред компанията:"Слушай сега,наслушай се как говоря,че като не ми се говори у дома, да не ми туманиш на главата"...Как да не му box

# 9
  • Мнения: 645
По принцип не ревнувам, но ето една случка, която ме извади от равновесие: Вървим по улицата тримата - аз, той, детето. Срещу нас върви страхотна мадама. Той се захласна, а въпросната така пренебрежително ме изгледа от долу до горе, че полудях! #Cussing out После обяснявах: Виж, знам, че си естет, ама поне когато съм с теб ако може малко по - така... ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Една овца го търсеше често, приятелка бре #Cussing out Елиминирах я.
 Ревнувам, непонятно защо когато ходи през два дни до тях да се видел с родителите си. Вече ходи по-рядко Twisted Evil
 Работеше преди в бар...Ама то голямо обгрижване на клиентките беше. Е, вече не рабтои в бар  Mr. Green
 Такива ми ти работи.
 Ще допълвам Mr. Green

Това звучи зловещо...

По принцип не съм ревнива, а към съпруга си пък съвсем /не знам защо  Thinking Той има и жени приятелки и въпреки това не ревнувам. И честно казано, не знам кое е нещото, което би ме извадило от равновесие  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Абе момичета, случвало ли ви се е вкъщи мъжо да си мълчи като пукъл, а ако излезете с приятели да не спира да приказва?

А на теб не ти ли се е случвало да се държиш по този начин - да помълчиш вкъщи, а като се видиш с приятелки видимо да се оживиш? Все пак, през времето, през което не сме се виждали с приятелите си са се насъбрали случки, които бързаме да споделим.

# 12
  • Мнения: 750
И на мен ми става много неприятно. Интересното е че вкъщи се мълчи не защото нямаме какво да си кажем, а защото "не му се приказвало". И изведнъж сред авери, хоп и мумията проговаря Shocked
МойтУ мъж пък то4но обратно... newsm78
У дома все ходи подир гъзо ми да ми бърбори нещо...дара-бара blahblahАма не му спира узтата,казва си и май4иното мляко безз да го питам...кщво бил правил на работа,къде ходил,ама какво ял за обяд...бе вси4ко си казва,4ак не ми остава  въпрос да го питам,,ама ти какво прави днес,как мина денят ти..''Казва си сам!
Даже по някога ми казва неща които яз явно пускам покрай ушите си Whistlingи после...,,Ама нали ти казах в4ера..'' Mr. Green
А на вън като излезем ако пак сме само двамата,немоем се изкажем един през друг hahaha...Но,ако има други....мъж ми говори ама не така както като сме само двамата! Thinking
Оффф...мъже! Mr. Green
А по темата.....никога не ми е давал и най малкия повод да го ревнувам!Никога! Sunglasses
Но аз си изсмуквам от пръстите разни мацки ...които го загледат по улицата за да го ,,захапя,, Twisted EvilПрофилакти4но! Mr. Green
бе....добро ми е мом4ето...мнОу добро.... Flutter!На'л си е мойто мом4е! Blush

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
.... Интересното е че вкъщи се мълчи не защото нямаме какво да си кажем, а защото "не му се приказвало". И изведнъж сред авери, хоп и мумията проговаря Shocked

Това е някаква заразна болест, ама с трайни тенденция към хронифициране.
И моят, откак го лепна тоя вирус, няма излекуване.

А навън...чак се облещвам и онемявам - така говори, че чак логорея го завлядява.

# 14
  • Мнения: 4 726
Нати, аз ли съм зловеща бре.... Mr. Green
Аз никога не мълча. Просто винаги имам какво да разкажа, да споделя, смях има винаги около мен. Така че, " Не, не ми се е случвало да ме удари мълчанката вкъщи и да компенсирам при срещи с приятели " Naughty

Общи условия

Активация на акаунт