Откъде агнешки дреболийки?

  • 569
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Извинявайте за темата, но ми е жизнено важно да намеря агнешки дреболийки Embarassed
Преди продаваха в Халите, в един магазин за месо, бяха идеално изчистени, но сега са затворили щанда.
Моля, помогнете ми с инфо къде в центъра се продават такива благини.  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Около Женския пазар има арабски магазини за месо и там се продават. За жалост не мога да бъда по-конкретна, понеже не ходя там..... мъжа ми и майка ми купуват от там.
Аз съм купувала от ХИТ, не знам дали има ежедневно, но доста често съм засичала. Ако не ти е далече, може и там да провериш

# 2
  • Мнения: 413
Около Женския пазар има арабски магазини за месо и там се продават. За жалост не мога да бъда по-конкретна, понеже не ходя там..... мъжа ми и майка ми купуват от там.
Аз съм купувала от ХИТ, не знам дали има ежедневно, но доста често съм засичала. Ако не ти е далече, може и там да провериш

гнус ме е от арабските магазини, мирише ми! SickЗначи в Хит?Супер благодаря, ще се пробвам там, макар че ми е далече!

# 3
  • София
  • Мнения: 9 963
Срещу парка Заимов, почти на спирката на трамвая посока Ситняково, има магазин за месо, казва се "ТМ", обикновено има агнешки продукти дреболийки.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 816
От пазара и аз не бих взела, защото там всичко е с много съмнително качество.  Stop В Пикадили имат агнешки комплекти, само че са замразени.

Общи условия

Активация на акаунт