при второ дете маичинските на първото запазват ли се?

  • 649
  • 9
  •   1
Отговори
малкият ни бебо е на 8 мес, сега сам бременна във втория а си нямам на идея как стоят нещата със осигуровките и т.н.при второ дете  newsm78

# 1
  • Мнения: 481
много ми е интересно как точно избра този подфорум "Искам бебе" за да си зададеш въпроса тук  newsm78 newsm78
попитай в майки - бъдещи и настоящи, тема "Майчинство  счетоводно 3", ако модератор сам не ти премести въпроса там....

# 2
# 3
ne razbrah ne6to,problem li e 4e ne sam namerila drugiq podforum ili  tuk nqma da moga da polu4a otgovaor ot li4en opit  mersi za saveta vse pak 6te si vpi6a vaprosa tam kadeto mi prepora4a

# 4
много ми е интересно как точно избра този подфорум "Искам бебе" за да си зададеш въпроса тук  newsm78 newsm78
попитай в майки - бъдещи и настоящи, тема "Майчинство  счетоводно 3", ако модератор сам не ти премести въпроса там....
 

"Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети." mai tova pi6e kato opisanie na foruma,a?

# 5
  • Мнения: 1 004
Аз бях така, като излезеш болнични за раждане, се прекъсва първото и почват да се плащат болничните за второто, но имаш право докато първото навърши 2 години да взимаш половин майчинство и за него...нооо не съм много в час, аз нещо така и не успях да си го взема....ако си била във фирма попитай там, ще знаят най-добре.

# 6
Аз бях така, като излезеш болнични за раждане, се прекъсва първото и почват да се плащат болничните за второто, но имаш право докато първото навърши 2 години да взимаш половин майчинство и за него...нооо не съм много в час, аз нещо така и не успях да си го взема....ако си била във фирма попитай там, ще знаят най-добре.
a raboti li predi da izleze6 v mai4instvo za 2-ri pat?

# 7
  • Мнения: 262
Аз съм в такопва положение сега. От НОИ ми казаха, че имам право на половината сума от тази, която съм получавала за първото дете.

# 8
  • Мнения: 865
и аз съм в същото положение,ще следя темата

# 9
  • Мнения: 2 100
Най-добре попитай в Майчино счетоводство! Там ще те асочат и ще ти обяснят нещата добре! Peace

Общи условия

Активация на акаунт